FotoŁowca 2021 – głosowanie
Pomóż nam wybrać najlepszy strzał w FotoŁowcy 2021! Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Sport

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Sport – zespół zabaw ruchowych i nie tylko polegający na tym, aby uczestnicy ruszyli się z domu, gdzie tylko piją piwo i oglądają mecze w telewizji. Wyróżniamy różne typy sportów: zwykłe (piłka nożna), waleczne (kung-fu), bitwa o ostatnie skrzydełko oraz specjalistyczne (palenie czarownic) lub skoki z taboretu (ewentualnie też ich różne kombinacje jak pięciobój nowoczesny). Głównym celem sportu jest stłumienie w sobie potrzeb seksualnych. Zmęczony sportowiec nie ma ochoty na seks (zresztą która kobieta weźmie do łóżka spoconego dziada). Najlepsi sportowcy spotykają się na Igrzyskach Olimpijskich.

NonNews
Zobacz w NonNews temat:

Sport może być bardzo wyczerpujący dla organizmu oraz umysłu, do sportów ekstremalnych zaliczamy szachy, bierki oraz wyścigi na wózkach sklepowych.

Istotą sportu jest rywalizacja, która niesie za sobą satysfakcję w wyniku zwycięstwa, lub frustrację w wyniku przegranej. Zwycięzcy są nieliczni, za to przegranych jest wielu, zatem większość ludzi uprawiających sport to frustraci.

Crystal Project Atlantik.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny sportu. Jeśli dostałeś się do kadry olimpijskiej – rozbuduj go.