Użytkownik:Guanabana

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Hej, skoro już tu jesteś, wpisz mi coś w lustrze!

O, teraz lepiej.

Guanabana G.

O Guanabanie[edytuj • edytuj kod]

Ta użytkowniczka postanowiła aktywnie uczestniczyć w tworzeniu Nonsensopedii, jeśli jej pierwszy wkład w nią stanie się grafiką na medal. Jakimś cudem się to udało, więc Guanabana od dzisiaj będzie bardzo często w miarę często i regularnie czasami pod wpływem weny pisała artykuły poprawiała literówki i wstawiała brakujące przecinki, bo to daje jej radość, satysfakcję i poczucie własnej wartości.

Wikipedia o Guanabanie[edytuj • edytuj kod]

Według Wikipedii Guanabana jest mała, bo dorastająca tylko do 10 m wysokości, a jej kolczaste owoce mają smak "bardzo oryginalny, słodkawo-kwaśny, przypominający krem poziomkowo-ananasowy" i są używane jako przyprawa do lodów.

Guanabana o sobie[edytuj • edytuj kod]

W wypowiedziach Guanabany na swój własny temat wyróżniamy dwa nurty:

  • NURT EPICKI - bardzo bardzo duże objętościowo, przypominające epos pseudofilozoficzne dzieła, zawierające szczegółowy opis każdego dnia życia Guanabany, jej refleksje, osiągnięcia (załącza zwykle ksero certyfikatów) i jadłospis (składający się prawie wyłącznie ze spaghetti, białej herbaty o smaku mango i jogurtów) oraz rozwlekłe użalanie się na dzisiejszą młodzież i losy Wszechświata.
  • NURT ODCZEPNY - "Wszystkiego się dowiecie, kiedy po dostaniu Nobla napiszę autobiografię".

Wkład[edytuj • edytuj kod]

Na dzień dzisiejszy: