Tony Hawk's Pro Skater (seria): Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (dr.)
 
(Nie pokazano 32 wersji utworzonych przez 26 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
'''Tony Hawk's Pro Skater (seria)''' – seria [[gra|gier]] kryminalnych w których gracz wciela się w rolę tajniaka mającego za zadanie śledzić słynnych skaterów w relatywnie bezpiecznej odległość 3 metrów. W grze wcielamy się w rolę Tony'ego Hawka, który ma za zadanie inwigilować poczynania [[narkotyku|narkotykowej]] [[Mafia|mafii]], z którą nasz pierwszy podejrzany (skater) zdaję się zadawać. Wskazuje na to fakt, że skater spotyka ludzi czekających specjalnie na niego, którzy za wykonanie byle jakiego [[trick]]u dają skaterom ziele konopii, aby mogli coraz wyżej wybijać się z rampy (tj. [[Latanie|latać]]).
'''Tony Hawk's Pro Skater''' – seria [[gra komputerowa|gier]] kryminalnych, w których gracz wciela się w rolę tajniaka mającego za zadanie śledzić słynnych [[Skejci|skaterów]] w relatywnie bezpiecznej odległość trzech metrów. W grze wcielamy się w rolę [[Tony Hawk|Tony'ego Hawka]], niewyżytego programisty, piszącego w [[Turbo Pascal]]u, który ma za zadanie inwigilować poczynania narkotykowej mafii, z którą nasz pierwszy podejrzany (skater) zdaję się zadawać. Wskazuje na to fakt, że skater spotyka ludzi czekających specjalnie na niego, którzy za wykonanie byle jakiego tricku dają skaterom ziele konopi, aby mogli coraz wyżej wybijać się z rampy (tj. latać). Skater zaczyna jako kompletna łamaga bez żadnych umiejętności, i wspina się na szczyt undergroundowego skejterstwa (oryginalne, że hej).


Na okładce słynnej serii gier Tony Hawk's Pro Skater występuje Tony "Birdman" Hawk, zazwyczaj zwisający w powietrzu 15 metrów nad rampą. Nikomu do tej pory nie udało się ustalić jak znalazł się tak wysoko. Przypuszcza się, że w momencie robienia zdjęcia Tony Hawk był porywany przez [[Kosmici|kosmitów]] na pokład [[UFO|latającego spodka]]. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego chcieli porwać Tony'ego. Najbardziej wiarygodnym wyjaśnieniem zdaje się być to, że narąbali się amerykańskim serowym [[popcorn]]em.
Na okładce występuje Tony „Birdman” Hawk, zazwyczaj zwisający w powietrzu 15 metrów nad rampą. Nikomu do tej pory nie udało się ustalić jak znalazł się tak wysoko. Przypuszcza się, że w momencie robienia zdjęcia Tony Hawk był porywany przez [[Kosmici|kosmitów]] na pokład [[UFO|latającego spodka]]. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego chcieli porwać Tony'ego. Najbardziej wiarygodnym wyjaśnieniem zdaje się być to, że narąbali się amerykańskim serowym [[popcorn]]em. Gracze kupują nowe części gry tylko po to, by móc grać Tonym Hawkiem w innym ubraniu.


== Gry z serii ==
== Gry z serii ==
* '''Tony Hawk's Pro Skater''' – o tej części nikt nic nie wie, przypuszczalnie dlatego, iż nie wyszła na [[PC]], a na konsolach nowej generacji nie chce się uruchomić.
* '''Tony Hawk's Pro Skater''' – o tej części nikt nic nie wie, przypuszczalnie dlatego, iż nie wyszła na [[Komputer osobisty|PC]], a na konsolach nowej generacji nie chce się uruchomić.
* '''Tony Hawk's Pro Skater 2''' – w tej części widać jakiś cel w jeżdżeniu na deskorolce, czyli o [[pieniądze|kasę]]. Kasa, kasa i kasa.
* '''Tony Hawk's Pro Skater 2''' – w tej części widać jakiś cel w jeżdżeniu na deskorolce, czyli o [[pieniądze|kasę]]. Kasa, kasa i kasa.
* '''Tony Hawk's Pro Skater 3''' – z tej racji, iż w dwójce zarobiło się dość kasy, to już się jej nie zbiera. Nastąpiły znaczące zmiany w modelu jazdy: podczas grindowania zamiast wariującej kamery pojawił się wskaźnik równowagi, a także można było WRESZCIE kontynuować [[combo]] po wyskoku z [[Rampa|rampy]].
* '''Tony Hawk's Pro Skater 3''' – z tej racji, iż w dwójce zarobiło się dość kasy, to już się jej nie zbiera. Nastąpiły znaczące zmiany w modelu jazdy: podczas grindowania zamiast wariującej kamery pojawił się wskaźnik równowagi, a także można było WRESZCIE kontynuować combo po wyskoku z rampy.
* '''Tony Hawk's Pro Skater 4''' – znowu zmiana w mechanice rozgrywki – teraz zamiast wykonywać dziwne zadania w przeciągu 2 minut, to teraz trzeba gadać z [[żul]]ami żeby dostać od nich [[quest]]a, a oni oczywiście nieźle płacą.
* '''Tony Hawk's Pro Skater 4''' – znowu zmiana w mechanice rozgrywki – teraz zamiast wykonywać dziwne zadania w przeciągu dwóch minut, to teraz trzeba gadać z [[alkoholik|żulami]] żeby dostać od nich questa, a oni oczywiście nieźle płacą.
* '''Tony Hawk's Underground''' – podobnie jak w przypadku pierwszej części cyklu – znowu nikt nic nie wie o tej części. [[Najstarsi Indianie]] mówią, że w tej części jest... [[Fabuła|FABUŁA]]!
* '''Tony Hawk's Underground''' – podobnie jak w przypadku pierwszej części cyklu – znowu nikt nic nie wie o tej części. [[Najstarsi Indianie]] mówią, że w tej części jest… FABUŁA!
* '''Tony Hawk's Underground 2''' – znowu w grze jest fabuła, polegająca na tym, iż Tony Hawk i Bam Margera postanowili zniszczyć świat, i założyli się o kratę wódki kto dokona większych zniszczeń.
* '''Tony Hawk's Underground 2''' – znowu w grze jest fabuła, polegająca na tym, iż Tony Hawk i [[Bam Margera]] postanowili zniszczyć świat, i założyli się o kratę wódki kto dokona większych zniszczeń.
* '''Tony Hawk's American Wasteland''' – gra polega na rozwalaniu [[miasto|miasta]] i wywożeniu gruzów gdzieś na jakieś zadupie, gdzie rzekomo z tego ma powstać najlepszy [[park skateboardowy]] na świecie. Rzekomo . Znowu płacą nam żule by uzbierać na np. kostium UFO. (Płacą po 25$ więc stać cie nawet na piwo!)Musisz zostawiać za sobą ,,Burdel"
* '''Tony Hawk's American Wasteland''' – gra polega na rozwalaniu miasta i wywożeniu gruzów gdzieś na jakieś zadupie, gdzie rzekomo z tego ma powstać najlepszy park skateboardowy na świecie. Rzekomo.
* '''Tony Hawk's Project 8''' – kolejna nieznana część, plotki mówią że różni się grafiką od poprzednich części (które były do siebie bliźniaczo podobne, dlatego rozróżniano je po interfejsie). Autorzy nie mieli pomysłu na tytuł, więc użyto nazwy projektu roboczego.
* '''Tony Hawk's Project 8''' – kolejna nieznana część, plotki mówią że różni się grafiką od poprzednich części (które były do siebie bliźniaczo podobne, dlatego rozróżniano je po interfejsie). Autorzy nie mieli pomysłu na tytuł, więc użyto nazwy projektu roboczego.
* '''Tony Hawk's Proving Ground''' – następna nieznana ogółowi część.
* '''Tony Hawk's Proving Ground''' – następna nieznana ogółowi część.
* '''Tony Hawk's Ride''' – w tej odsłonie używa się kontrolera w kształcie deski, na której się stoi. Gra nie stała się zbyt popularna, gdyż sterowanie było niewygodne, jak i deski się łamały pod ciężarem no–life'ów.
* '''Tony Hawk's Ride''' – gra, której nikt nie ma, bo nikt nie płacił 600 zł za deskę, a na padzie nie da się grać. W tej odsłonie używa się kontrolera w kształcie deski, na której się stoi. Gra nie stała się zbyt popularna, gdyż sterowanie było niewygodne, jak i deski się łamały pod ciężarem no-life'ów.

[[Kategoria:Gry komputerowe]]
{{Gry sportowe}}

[[Kategoria:Serie gier]]
[[Kategoria:Komputerowe gry sportowe]]

Aktualna wersja na dzień 19:31, 15 gru 2017

Tony Hawk's Pro Skater – seria gier kryminalnych, w których gracz wciela się w rolę tajniaka mającego za zadanie śledzić słynnych skaterów w relatywnie bezpiecznej odległość trzech metrów. W grze wcielamy się w rolę Tony'ego Hawka, niewyżytego programisty, piszącego w Turbo Pascalu, który ma za zadanie inwigilować poczynania narkotykowej mafii, z którą nasz pierwszy podejrzany (skater) zdaję się zadawać. Wskazuje na to fakt, że skater spotyka ludzi czekających specjalnie na niego, którzy za wykonanie byle jakiego tricku dają skaterom ziele konopi, aby mogli coraz wyżej wybijać się z rampy (tj. latać). Skater zaczyna jako kompletna łamaga bez żadnych umiejętności, i wspina się na szczyt undergroundowego skejterstwa (oryginalne, że hej).

Na okładce występuje Tony „Birdman” Hawk, zazwyczaj zwisający w powietrzu 15 metrów nad rampą. Nikomu do tej pory nie udało się ustalić jak znalazł się tak wysoko. Przypuszcza się, że w momencie robienia zdjęcia Tony Hawk był porywany przez kosmitów na pokład latającego spodka. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego chcieli porwać Tony'ego. Najbardziej wiarygodnym wyjaśnieniem zdaje się być to, że narąbali się amerykańskim serowym popcornem. Gracze kupują nowe części gry tylko po to, by móc grać Tonym Hawkiem w innym ubraniu.

Gry z serii[edytuj • edytuj kod]

  • Tony Hawk's Pro Skater – o tej części nikt nic nie wie, przypuszczalnie dlatego, iż nie wyszła na PC, a na konsolach nowej generacji nie chce się uruchomić.
  • Tony Hawk's Pro Skater 2 – w tej części widać jakiś cel w jeżdżeniu na deskorolce, czyli o kasę. Kasa, kasa i kasa.
  • Tony Hawk's Pro Skater 3 – z tej racji, iż w dwójce zarobiło się dość kasy, to już się jej nie zbiera. Nastąpiły znaczące zmiany w modelu jazdy: podczas grindowania zamiast wariującej kamery pojawił się wskaźnik równowagi, a także można było WRESZCIE kontynuować combo po wyskoku z rampy.
  • Tony Hawk's Pro Skater 4 – znowu zmiana w mechanice rozgrywki – teraz zamiast wykonywać dziwne zadania w przeciągu dwóch minut, to teraz trzeba gadać z żulami żeby dostać od nich questa, a oni oczywiście nieźle płacą.
  • Tony Hawk's Underground – podobnie jak w przypadku pierwszej części cyklu – znowu nikt nic nie wie o tej części. Najstarsi Indianie mówią, że w tej części jest… FABUŁA!
  • Tony Hawk's Underground 2 – znowu w grze jest fabuła, polegająca na tym, iż Tony Hawk i Bam Margera postanowili zniszczyć świat, i założyli się o kratę wódki kto dokona większych zniszczeń.
  • Tony Hawk's American Wasteland – gra polega na rozwalaniu miasta i wywożeniu gruzów gdzieś na jakieś zadupie, gdzie rzekomo z tego ma powstać najlepszy park skateboardowy na świecie. Rzekomo.
  • Tony Hawk's Project 8 – kolejna nieznana część, plotki mówią że różni się grafiką od poprzednich części (które były do siebie bliźniaczo podobne, dlatego rozróżniano je po interfejsie). Autorzy nie mieli pomysłu na tytuł, więc użyto nazwy projektu roboczego.
  • Tony Hawk's Proving Ground – następna nieznana ogółowi część.
  • Tony Hawk's Ride – gra, której nikt nie ma, bo nikt nie płacił 600 zł za deskę, a na padzie nie da się grać. W tej odsłonie używa się kontrolera w kształcie deski, na której się stoi. Gra nie stała się zbyt popularna, gdyż sterowanie było niewygodne, jak i deski się łamały pod ciężarem no-life'ów.