TV Puls: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (Poprawki same się robią…)
(Redakcja)
Linia 4: Linia 4:


== Programy ==
== Programy ==
* '''Goło i Wesoło''') – program dla <del>starych erotomanów</del> młodzieży, gdzie panie w doprawdy prześmiesznych sytuacjach pokazują [[piersi]].
Stacja ta nadaje bardzo wiele ciekawych i ambitnych programów, oto one:
* '''No Problem!''' – program, służący do rozwiązywania życiowych problemy Polaków. Prowadząca może nauczyć Cię jak tańczyć (ale tylko [[pogo]]) lub wyremontuje Twoje mieszkanie (to znaczy, powie Ci co zrobić, ale ciężką robotę i tak musisz zrobić samemu).
* '''Naked & Funny''' (''Goło i Wesoło'') – program dla <del>starych erotomanów</del> młodzieży, gdzie panie w doprawdy prześmiesznych sytuacjach pokazują [[piersi]]. Przykład: Idzie sobie facet, i baba prosi go o potrzymanie np. coli bo ta musi sobie poprawić bluzkę. Facet trzyma, a ta zdejmuje bluzkę, pokazuje cycki, a facet uśmiecha się (reżyser lubi dodawać do uśmiechu faceta dźwięk „hhyhyhhyyh”). Po chwili panienka pokazuje mu że tu jest kamera a facet ponownie uśmiecha się. Doprawdy, zabawne…
* '''[[13 posterunek]]''' – przywrócony na antenę dzięki petycjom ludzi, którzy nie opanowali tajemnej sztuki oglądania seriali online.
* '''No Problem!''' (''Nie ma problemu!'') – to [[coś]] zaczęto emitować niedawno, lecz tego cosia nikt nie ogląda. Przedstawia on jakąśtam Erin Murphy z [[Stany Zjednoczone Ameryki|Juesej]], która uciekła do Polski, a w TV Puls powiedziała, że jest rodowitą Amerykanką i że umie wciskać ludziom kit (nawet do okien), więc przyjęli ją z uśmiechem i otwartymi rękoma. Prowadzi program „No Problem!”, w którym rozwiązuje życiowe problemy Polaków, typu: ''Jakie trampki założyć na dyskotekę? Fioletowe czy seledynowo-sraczkowate?''. Erin może nauczyć Cię jak tańczyć (ale tylko [[pogo]]). Wyremontuje Tobie mieszkanie (to znaczy, doradzi Ci co zrobić, ale zrób to sam/a).
* '''Wojna o bagaż/Aukcja w ciemno/Łowcy okazji''' – pasmo „seriali dokumentalnych” pokazujących Amerykanów, którzy licytują starocie, typowy przykład „zapychacza”– programy te potrafią nie schodzić z ekranu nawet przez pół dnia.
* '''[[13 posterunek]]''' – przywrócony na antenę dzięki petycjom, które zostały napisane przez ludzi, nie mających dojścia do oglądania seriali online. Kultowy serial, w którym oglądamy Czarka Czarka i innych przygłupów oraz seksowne nogi Kasieńki.
* '''Przypadki Cezarego P.''' – pierwszy własny serial stacji opowiadający o [[Cezary Pazura|dawnej gwieździe filmowej]], desperacko próbującej wrócić na szczyt. Niestety, bezskutecznie, bowiem tytułowy bohater wciąż nie oczyścił się z zarzutów nabierania starszych ludzi na garnki.
* '''Wojna o bagaż/Aukcja w ciemno/Łowcy okazji''' – pasmo „seriali dokumentalnych” pokazujących Amerykanów, którzy licytują „w ciemno” stare magazyny i próbują sprzedać ich zawartość. Oczywiście za każdym razem zarabiają oni dwa lub trzy razy więcej niż wydali, chyba że aukcję wygrała osoba, której nikt nie lubi. Wtedy traci większość pieniędzy. Z racji tego, że programy te są wręcz słownikową definicją „zapychacza”, program ten potrafi lecieć nawet przez połowę czasu dziennej ramówki.
* '''Następny proszę!''' – zerżnięty z [[Włochy|Włoch]] teleturniej inny niż wszystkie – aby tu wygrać, trzeba bowiem odpowiedzieć źle na wszystkie pytania, a więc można w nim udowodnić, że [[Albania]] jednak istnieje.
* '''Zbuntowany anioł''' – kolejna telenowela, znana z dawnego [[Polsat]]u.
* '''[[Wojciech Cejrowski]]. Boso''' – kontynuacja programu z [[TVP2|Dwójki]].
* '''Przypadki Cezarego P.''' – pierwszy własny serial stacji opowiadający o dawnej gwieździe filmowej desperacko próbującej wrócić na szczyt. Niestety, bezskutecznie, bowiem za tym pseudominem ukrywa się [[Cezary Pazura]], który wciąż nie oczyścił się z zarzutów nabierania starszych ludzi na garnki.
* '''Lombard: Życie pod zastaw''' – Wbrew opinii ludzi którzy mają już wyrobioną negatywną opinie na temat każdego polskiego serialu, lombard to ukryty diament. W przeciwieństwie to większości polskich seriali, lombard to połączenie paradokumentu i kryminału. Gangsterzy i mafia w większości wątków.
* '''Lekarze na start''' – klon [[Na dobre i na złe]] z [[gimbus]]ami w rolach głównych.
* '''Następny proszę!''' – zerżnięty z [[Włochy|Włoch]] teleturniej inny niż wszystkie – aby tu wygrać, trzeba bowiem odpowiedzieć źle na wszystkie pytania, a więc można w nim udowodnić, że [[Albania]] jednak istnieje. Prowadzony przez Marcina Wójcika z [[Kabaret Ani Mru-Mru|Ani Mru-Mru]].


Oprócz tego kanał emituje wszelkie możliwe programy znane z innych stacji telewizyjnych, od konkurencji odróżnia go jednak zupełnie nowa i ulepszona ścieżka dźwiękowa, zachęcająca widzów do nauki [[Język angielski|mowy albionu]], poprzez maksymalnie dosłowne tłumaczenie angielskich wyrażeń i związków frazeologicznych.
== Ciekawostki ==
== Ciekawostki ==
* Kanał emituje wszelkie możliwe programy znane z innych stacji telewizyjnych. Chyba nie ma już na świecie żadnego programu, serialu czy filmu, którego nie pokazałaby na swojej antenie TV Puls. Najczęściej tworzone są z niskobudżetową wersją lektorską, przekładającą na język polski wszystkie lapsusy językowe w sposób tak dosłowny, że ich kontekst jest zwykle niezrozumiały.
* Historia logotypu telewizji Puls była najbardziej kolorowa ze wszystkich logotypów polskich stacji telewizyjnych, od białego, przez zielony i niebieski, po czerwony.
* Historia logotypu telewizji Puls była najbardziej kolorowa ze wszystkich logotypów polskich stacji telewizyjnych, od białego, przez zielony i niebieski, po czerwony.



Wersja z 23:42, 14 sie 2023

TV Puls przejęta przez Polsat

TV Puls – stacja telewizyjna, która powstała tylko dlatego, że kilka firm ją zasponsorowało. W stacji pracuje obecnie ok. 65 osób, odpowiedzialnych głównie za nadawanie powtórek amerykańskich programów o modzie lub gotowaniu papryki.

Programy

  • Goło i Wesoło) – program dla starych erotomanów młodzieży, gdzie panie w doprawdy prześmiesznych sytuacjach pokazują piersi.
  • No Problem! – program, służący do rozwiązywania życiowych problemy Polaków. Prowadząca może nauczyć Cię jak tańczyć (ale tylko pogo) lub wyremontuje Twoje mieszkanie (to znaczy, powie Ci co zrobić, ale ciężką robotę i tak musisz zrobić samemu).
  • 13 posterunek – przywrócony na antenę dzięki petycjom ludzi, którzy nie opanowali tajemnej sztuki oglądania seriali online.
  • Wojna o bagaż/Aukcja w ciemno/Łowcy okazji – pasmo „seriali dokumentalnych” pokazujących Amerykanów, którzy licytują starocie, typowy przykład „zapychacza”– programy te potrafią nie schodzić z ekranu nawet przez pół dnia.
  • Przypadki Cezarego P. – pierwszy własny serial stacji opowiadający o dawnej gwieździe filmowej, desperacko próbującej wrócić na szczyt. Niestety, bezskutecznie, bowiem tytułowy bohater wciąż nie oczyścił się z zarzutów nabierania starszych ludzi na garnki.
  • Następny proszę! – zerżnięty z Włoch teleturniej inny niż wszystkie – aby tu wygrać, trzeba bowiem odpowiedzieć źle na wszystkie pytania, a więc można w nim udowodnić, że Albania jednak istnieje.

Oprócz tego kanał emituje wszelkie możliwe programy znane z innych stacji telewizyjnych, od konkurencji odróżnia go jednak zupełnie nowa i ulepszona ścieżka dźwiękowa, zachęcająca widzów do nauki mowy albionu, poprzez maksymalnie dosłowne tłumaczenie angielskich wyrażeń i związków frazeologicznych.

Ciekawostki

  • Historia logotypu telewizji Puls była najbardziej kolorowa ze wszystkich logotypów polskich stacji telewizyjnych, od białego, przez zielony i niebieski, po czerwony.

Przypisy