Dyskusja użytkownika:Wolfj23
Akademia Rolnicza w Lublinie
Czy mógłbyś jakoś poprawić to hasło, w ten sposób, żeby oprócz relaksacyjnych właściwości i możliwości AR mówiło także trochę o samej uczelni, no i przede wszystkim, że znalazło się pod tytułem Akademia Rolnicza w Lublinie? Nie podpisuj się w hasłach, Twój podpis jest w historii strony. Szoferka 00:23, 11 sie 2006 (UTC)
się zrobi :) ale myśle że za przekręcenie nazwy na Akademia Rolnicza koledzy się obrazą ;(
- Koledzy, a nawet wszyscy studenci Akademii Rolniczej w Lublinie, stanowią jednak mniejszość czytelników internetu, a my chcemy robić tak, że Nonsensopedia była zrozumiała dla wszystkich. :) Szoferka 00:29, 11 sie 2006 (UTC)
No ale:
Uwaga!
Pst, nadpobudliwość ;) W Twoich edycjach zauważono nerwową rękę rewolwerowca. Przed zapisaniem skorzystaj z przycisku Pokaż podgląd, jest tuż obok Zapisz. Nie zapisuj hasła po każdym napisanym zdaniu – to utrudnia przeglądanie historii artykułów i listy ostatnich zmian. |
- Plik:Mordka.jpg ᑕᒦᓂᐊ 10:41, 11 sie 2006 (UTC)
No i:
Licencje grafik
Ładujesz do Nonsensopedii pliki, których licencja nie została podana. Nieuzupełnienie licencji może skutkować trwałym usunięciem pliku z serwerów Nonsensopedii.
Jeżeli ładowane pliki są Twojego autorstwa, oznacz je jako prace własne, wpisując w parametrze Source „praca własna”. Podaj też w rubryce Author link do swojej strony usera, a następnie użyj w Permission jednego z poniższych szablonów licencji, stosując szablon
Jeżeli ładujesz pliki z wolnych źródeł (Wikimedia Commons, Wikipedia, Ourmedia, Wikia) bądź wykonujesz na ich podstawie prace pochodne, określ ich źródło w parametrze Source, aby udowodnić ich status i dodaj licencję identyczną do tej, jaka znajduje się w miejscu, z którego pochodzi plik. Wskaż również autora (autorów) materiału, zwłaszcza, jeśli wymagają tego warunki licencji. Jeżeli pliki są screenshotami z telewizji lub programów, dodaj im szablon
W każdym z tych przypadków wskaż pochodzenie oraz autorów prezentowanych materiałów. Jeżeli nie znasz licencji wgrywanego przez siebie pliku, najlepiej będzie, jeśli dodasz link do miejsca, z którego ją ładujesz. W razie kłopotów poproś o pomoc jednego z adminów lub wpadnij na IRC-a, gdzie zawsze dyżuruje ktoś, kto Ci pomoże. |
- a teraz ?
- Teraz jest pięknie. Tylko jeszcze się podpisuj. (~~~~) Plik:Mordka.jpg ᑕᒦᓂᐊ 11:01, 11 sie 2006 (UTC)
- ok dziki 11:02, 11 sie 2006 (UTC)
- Teraz jest pięknie. Tylko jeszcze się podpisuj. (~~~~) Plik:Mordka.jpg ᑕᒦᓂᐊ 11:01, 11 sie 2006 (UTC)
Pisz starannie
Drogi nonsensopedysto – popracuj nad formą swoich artykułów. Nonsensopedia, wbrew pozorom, jest encyklopedią. A skoro jest ona encyklopedią, to zawarte w niej hasła powinny być poprawne pod względem ortograficznym, interpunkcyjnym, gramatycznym i stylistycznym. A także powinny mieć odpowiednią formę.
Przy pisaniu artykułów stosujemy specjalne znaki typograficzne. Jest to półpauza (–) i cudzysłów europejski („ ”). Półpauzę wstawiamy przy rozdzielaniu zdania, przedziałach liczbowych, wymienianiu w listach wypunktowanych oraz na początku artykułów we wstępie i przy dialogach (np. w cytatach, nonźródłach). Cudzysłów europejski wstawiamy na podobnej zasadzie, co normalny.
Wszystkie znaki specjalne (w tym typograficzne) możesz znaleźć w edittools (tabelka pod oknem edycji), bądź wpisywać ręcznie z klawiatury numerycznej przytrzymując klawisz Alt (przy włączonym NumLocku; dla półpauzy jest to sekwencja 0150, dla cudzysłowu otwierającego 0132, dla cudzysłowu zamykającego 0148).
Pamiętaj – koniecznie używaj polskich liter (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).
W miarę potrzeby korzystaj również z poniższych stron:
Na koniec opatrz swój artykuł odpowiednią kategorią. Spis wszystkich kategorii możesz znaleźć tu.
Telefon 23:57, 11 sie 2006 (UTC)
- o pogrubieniu zapomniałem :( co do "-" i "–" są mi znane jeszcze z dawnych czasów :> a open office powinien teoretycznie mi poprawiac "-" na "–" ale skoro to szablon {{Staranność}} to nie wiem czy ew. jeszcze Pan coś przyuważył dziki 00:06, 12 sie 2006 (UTC)
- W takim razie i ja coś przyuważyłem "napędzane antygrawitacją pozostawiają(...)" jesli jako antygrawitację rozumieć pole wytwarzane przez napęd antygrawitacyjny to raczej napęd wytwarzający to pole jest nadrzędną przyczyną ruchu statku... Traktor Ursus może być napedzany przez olej napędowy :) i jak i jego własny silnik – tak więc w powyższym zdaniu można również zrozumieć antygrawitację jako paliwo :))) może mała nieścisłość i łatwo się domyślić o chodzi ale w PWN nie unika powtórzeń żeby hasła były jak najbardziej ścisłe :)