Dorota Rabczewska

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Plik:Doda.jpg
Wrodzone piękno Doroty

Przybyłem, wysłuchałem, ogłuchłem.

Juliusz Cezar po koncercie Dody Elektrody

Doda albo odejmie.

Matematyk o Dodzie

Inny Matematyk (członek MENSA) o Dodzie

{{{2}}}

Bardzo długo zastanawiałam się, by powiedzieć coś mądrego i sensownego i... nic nie wymyśliłam.

Doda samokrytycznie

Doda ci skrzydeł

Red Bull o Dodzie

Doda, Doda Elektroda (właśc. Dorota Rabczewska, ur. 15 lutego 1984 w Ciechanowie) – polska malarka paznokci, wybitna promotorka rozbuchanego heteroseksualizmu i wokalistka, niegdyś zespołu Virgin, żona stanu i, oczywiście, kobieta z największymi sylikonami w Polsce. Powszechnie wielbiona przez wszystkich kibiców piłkarskich kraju. Niedawno Amerykańscy naukowcy odkryli śmiertelną chorobę, którą na cześć naszej polskiej żony stanu nazwano Dodą; choroba ta, rzecz jasna, jest przenoszona drogą płciową.

Prywatnie ex-żona (teraz sami nie wiedzą, co między nimi jest) Radzia i właścicielka IQ dążącego do minus nieskończoności. Dostała Słowika Publiczności w Sopocie. Po niegdysiejszym włamaniu do jej domu wraz z całym Majdanem przeprowadziła się do Warszawy.

Dzieciństwo

Od najmłodszych lat, cała rodzina wmawiała jej, że jest kimś wyjątkowym , niezwykle inteligentnym i utalentowanym. Jako dziecko, uwierzyła w te słowa, co skłoniło ją do opuszczenia rodzinnej miejscowości i udania się na podbój świata. Teraz cały świat czuje sie brutalnie podbity, a raczej dobity. Kariera Dody zaczęła sie od robienia lodów dla Radka Majdana. Następnie postanowiła, że zrobi loda każdemu, kto będzie chciał.

Początki kariery

W wieku czternastu lat młoda Doda znalazła się w stolycy. Postanowiła wziąć udział w programie Bar. Już tam dały o sobie znać jej dziwne bliżej niezidentyfikowane urojenia, np. ciąża urojona.

Rozkwit kariery

Od kilku lat Doda obecna jest w życiu każdego z nas. Nastolatki śpiewają jej piosenki, gazety drukują przeprowadzone z nią wywiady, my sami pijemy reklamowany przez nią napój i jemy lody, które ona reklamuje i które są, szczerze mówiąc, wymiotopędne. Doda pojawia się również w wielu programach telewizyjnych, gdzie opowiada o tym, co jadła danego dnia na śniadanie, kiedy ostatnio jej pies był u weterynarza i czy lubi lody czekoladowe.

Początki prawdziwej sławy Dody miały miejsce w rodzinnym ( jak to się Krzysztof Ibisz wyraził ) programie BAR 2, gdzie nasza idiotka, jak to przystało na uczestniczkę prorodzinnej produkcji, uczyła młodych Polaków Łaciny Kuchennej, czy, jak kto woli - nowoczesnej Polszczyzny, za co została wyróżniona żółtą kartką od telewidzów. Dzięki owej telewizyjnej epopei Dorota Rabczewska zaistniała w mediach, dzięki czemu jej grono fanów już na samą wieść o występie Dody w telewizji w ramach oddania jej czci chłostała się minimum pół godziny, nie rzadko opuszczając ulubiony program, dzięki czemu Polsat miał doskonałą okazję do wrzucania Elektrody niemalże wszędzie, nawet do lodówki. Tak oto (nie)piękna, (nie)inteligentna i (nie)skromna dziewczyna, której główną wadą są ciągłe kłamstwa, zawładnęła sercami wielu młodych ludzi.

Związek z Radziem

Tabloidy niezwykle wiele miejsca poświęcają opisywaniu relacji Rabczewskiej z Majdanem. Związkiem idealnym, porozumieniem dwóch dusz ostatnio targają problemy, co stało się świetną pożywką dla sępów. Plotkarskie serwisy internetowe na bieżąco informują o rozwoju sytuacji – czy Radek nocował u Dody, wyniósł jej śmieci i czy umył podłogę w jej mieszkaniu. Obecnie są po rozwodzie, jednak nie przeszkodziło im to spędzić razem wakacji.

Gwiazdy tańczą na lodzie

Doda siedziała w jury i oceniała gwiazdy, które tańczyły na lodzie. Sama nie tańczyła i – jak twierdzi – może to i lepiej. Najważniejszym „wyczynem” siedzącej w jury Dody było wdanie się w niesamowicie inteligentną konwersację z Przemkiem Saletą, której przebieg w skrócie brzmiał tak:

Doda, Doda, zrób mi loda.
Hej, Saleta, ciągnij fleta.

Ciekawostki

  • Luntek – największy fan Dody nagrał dla niej filmik, który wzruszył miliony Polaków.

Zobacz też

NonNews
Zobacz w NonNews tematy:
Noncytaty
Zobacz cytaty:

Szablon:Stubmuz