Red Bull

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Prawdziwe logo

Red Bull – czerwony byk, popularny napój dający mocnego kopa (zarówno tego fizycznego jak i psychicznego). Napój ten używany jest głównie przez nauczycieli, uczniów, kierowców ciężarówek, taczek i autobusów. Posiada wysoką zawartość bąbelków, co czyni napój ten gazowanym. Kosztuje około 4 zł, za które można kupić np. tanie wino (daje takiego samego kopa, a znacznie zdrowsze). Efektem ubocznym picia Red Bulla jest nagły wzrost skrzydeł, co prowadzi do schorzeń kręgosłupa. Napój pochodzi z Austrii, a w całości produkuje go lokalna spółka Red Bull GmbH.

Skutki uboczne[edytuj • edytuj kod]

Picie napoju Red Bull powoduje wiele skutków ubocznych. W reklamach rozpowszechniana jest ta wiadomość: Red Bull doda Ci skrzydeł. Tak… No i właśnie jest to jeden ze skutków ubocznych. Ten napój powoduje u istot ludzkich wyrastanie skrzydeł, co jest patologią gorszą od skutków picia piwa i/lub wódki. Dodatkowo w skrzydłach wyrastają kości, co powoduje dodatkowy problem dla ortopedów, którzy nie potrafią tychże skrzydeł usunąć zrozpaczonym klientom supermarketów i stacji benzynowych, którzy wypili Red Bulla. Na szczęście na zwierzęta napój ten nie działa, bo również weterynarze mieli by ręce pełne roboty.

Anomalia[edytuj • edytuj kod]

W zespole Red Bulla w F1 można zaobserwować ciekawą anomalię. Oficjalny slogan reklamowy głosi: Red Bull doda ci skrzydeł, tymczasem jedynym kierowcą RBR, któremu istotnie dodał skrzydeł jest Sebastian Vettel. Danielowi Ricciardo, który również w przeszłości jeździł dla Red Bulla, owe skrzydła były raczej odbierane, niż dodawane, a już na pewno przez jednostki napędowe. Marketingowcy, do dzieła!

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews temat: