Volt

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
W smaku nie przypomina bateryjki, choć może nieźle kopnąć

220V, śpiewam do was tak, 220 V, kurwa wasza mać!

Dr Yry o 220 woltach

Voltpiwo, jedno z najtańszych na rynku. Ulubione piwo John'a Travolty. Charakteryzuje się małą zawartością chmielu, a dużą zawartością spirytusu prądu. Polecane jedyne zaawansowanym elektrykom.

Podobno najlepiej działa w połączeniu szeregowym, prowadząc następnie do równoległego połączenia z ziemią. Bardzo zdradliwy, wyłącznie dla prawdziwych smakoszy, ponieważ daje bardzo dobre uziemienie. Po wypiciu ma się dobrą fazę, jak to gadają najstarsi górale! Sponsorowane przez Stowarzyszenie Elektryków Pijanych. Trunek opracował człowiek mający na celowniku muchę, którą musiał zestrzelić. Wymyślił formułę połączenia chmielu (0,5 jednostki na mililitr) i elektryczności (225,3 volt), jednak tego drugiego było więcej, stąd dzieło musiało zostać odpowiednio nazwane. Piwo polecane przez licznych degustatorów oraz specjalistów branży okołomonopolowej, posiada jeden z lepszych stosunków ceny do jednostki mocy, pięć gwiazdek na sześć możliwych. Ergonomia puszki zapewnia prawidłowe spożycie zawartości nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, co potwierdzono w licznych badaniach.


Full Range Grant's Whisky.jpg To jest tylko zalążek artykułu związanego z alkoholem. Jeśli cenisz dobry trunek – rozbuduj go.