Mleko

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Mleko – biały płyn wypływający z krowy bądź z byka służący do produkcji olejów samochodowych i sztucznej skóry. Najlepiej smakuje po uprzednim kilkuletnim przestoju.

Mleko jest koloru mlecznego, smakuje jak mleko, jest podobne do mleka, pachnie jak mleko i jest powodem strajków nauczycieli w proniemieckich szkołach. By wyprodukować mleko należy byka tudzież krowę pociągnąć za zwis po uprzednim podstawieniu wiadra.

Istnieje też druga odmiana mleka, jest ona bardzo podobna do ludzi. Charakteryzują się oni zdolnością zmiany kształtów w mleko i odwrotnie poprzez patrzenie się w mikrofalówkę. Znamy odmiany: proszkową (po dodaniu wody wracają do naturalnej postaci) oraz płynną. Kolejną ich cechą jest ich miano. Możemy nazywać ich Mlekozwierzami, Mlekozmieniaczami, Mlekozmiennymi lub TurboMlekoManami. Najbardziej charakterystyczną cechą są jednak niekontrolowane napady szału po usłyszeniu lub zobaczeniu słowa „mleko”.

Mleko jest substancją płynną i mazistą, której zastosowanie zostało odkryte przez rodziców celem dręczenia swoich dzieci.

Brak mleka do kawy w biurze może powodować podkurwienie pracowników, co w skrajnych przypadkach może być przyczyną rozruchów na tle ekonomiczno-rasowo-religijnym.

Galeria[edytuj • edytuj kod]

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]