Keleris

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Trzeciego dnia, mrocznego jak penis stworzył nalewkę marki „Keleris”.

Arka Satana o stworzeniu Keleris przez Szatana
Etykieta
Słownik
Zobacz w słowniku:
Keleris

Keleristanie wino (określane przez producenta jako napój winopodobny) dostępne w Netto, produkowane przez Bartex we Lwówku Wielkopolskim niedaleko Pniew.

Pierwsze wrażenie: O kurwa! Pachnie kisielem, a smakuje landrynkami! Mylący smak zabija w nim to co najlepsze, siara wyczuwalna pod koniec trunku.

Keleris posiada zdolność przeprowadzenia rozmowy o życiu albo tylko zwykłej, koleżeńskiej pogawędki. Jego cena waha się w granicach 2,89 zł – 3,69 zł.

Jednakże sieć sklepów NETTO, widząc jak wspaniały Keleris zdobywa uznanie wśród konsumentów, podwyższyła jego cenę aż do 3,99 zł, co sprawiło, że Keleris stracił wielu klientów, lecz dostał +10 do respectu. Często po wypiciu tego trunku występuje rozwolnienie. Ostatnio również, nie zmieniając ceny NETTO sprzedaje Kelerisa 12% w butelkach 0,7! To nie do pomyślenia – pomyślał każdy smakosz.

Otwieranie[edytuj • edytuj kod]

Podczas otwierania stosujemy następującą procedurę:

  1. walimy dłonią w denko;
  2. walimy łokciem w denko;
  3. walimy czołem w denko;
  4. odkręcamy.

Ostatnio zmieniono nazwę na „Amarena”, w której odczuwalny jest większe stężenie siarki, zaś słabiej wyczuwalny landrynkowy posmak. „Keleris” jest nadal dostępna w Netto, ciekawe więc, kiedy upłynął termin przydatności do wychlania.

Może zawierać śladowe ilości owoców etykietowych. Nie dziw się, gdy podczas spożywania tego trunku poczujesz pestki. Badania potwierdzają, że wcieranie we włosy, wzmacnia cebulki i sprawia, że włosy wydają się dłuższe i bardziej zdrowe.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]