Adolf Hitler

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Adolf publicznie konsumuje arbuza
Plik:Hitler Fo sho.jpg
Adi podczas badań terenowych nad zagadnieniem nejberhudyzmu (niem. Das Neiberhudismus)

Adolf Hitler (ur. 20 kwietnia 1889 w Braunau am Inn w Austrii, zm. 30 kwietnia 1945 w Berlinie) – laureat pokojowej nagrody nobla, działacz społeczny, humanista, malarz pokojowy, mąż stanu, pacyfista, lekarz niemiecki, malarz nowoczesny. Jeden z pierwszych emo, oddany mąż Eweliny Brąz (oddał za nią życie w kilka godzin po zawarciu małżeństwa, ale bohater!), Pięciokrotny Führer Roku The Times oraz brat Neville'a Chamberlaina. Miał dobryplan.

Życiorys

Zaprzyjaźniony z włoskim imperatorem Benito Mussolinim i z kamikadze.

W 1939 roku rozpoczął swoje Tournee po Europie, propagując ideę jej zjednoczenia. W ten sposób wyprzedził o ćwierć wieku pokolenie Unii Europejskiej. Jego polityka stawiała na pierwszym miejscu przyjaźń z innymi narodami (a szczególnie z Żydami, dla których stworzył miejsca gdzie mogli żyć dosłownie za darmo). Dzięki bezpośredniej zdecydowanej interwencji ocalił miliony Żydów przed zoologicznym polskim antysemityzmem, otwierając im drzwi dla niezoologicznego niemieckiego antysemityzmu.

Hitler wypracował doktrynę pomocy społecznej, w której opisywał życie ludzi w obozach szczęścia. Przemyślenia te zapisał w książce Majn Kamp (Mój Obóz). Humanitaryzm Hitlera, a zwłaszcza opieka nad mniejszością żydowską, znalazły uznanie w oczach narodów (austriackiego i niemieckiego). Hitlera szczególnie interesowały losy Europy Wschodniej. Słusznie uważał, że jak najbardziej powinna należeć do wspólnoty, a nawet przenieść się nieco na zachód.

Pod koniec wojny stał się miłośnikiem złomiarstwa, odwiedzając coraz liczniejsze schrony i dawne tunele na terenie Rzeszy w celu pozyskiwania surowców na recycling. Zginął wskutek samozapłonu z przyczyn niewyjaśnionych. z rąk agentów rosyjskiego Gazpromu, z powodu niemożności spłaty rachunku za gaz.

Ponieważ był moncny w chrześcijaniźmie zmniejszał skutecznie inne religie.

Szczególne osiągnięcia

  • Szczególne zasługi w rozwoju światowej kinematografii, by wymienić tu choćby Allo, allo czy Jak rozpętałem II wojnę światową.
  • Po II Wojnie światowej honorowy obywatel Legnicy (do 2004 roku), Kołobrzegu (do 2007 roku), Wrocławia, Gdańska i wielu innych polskich miast (często po dziś dzień).
  • Rozpowszechnienie komunikacji za pomocą znaków dymnych.
  • Jeden z głównych bohaterów sensacji XX wieku.
  • Największy kompozytor XX wieku (ponieważ cała Europa tańczyła tak, jak on zagrał)
  • Zwalczanie przeludnienia na świecie.

Dziedzictwo

Adolf Hitler jest wiecznie żywy. Świadczy o tym, jak często czołowe postacie współczesnej sceny politycznej przywołują jego nazwisko:

  • Rosjanie udowadniają podobieństwo Saakaszwilego do Adolfa Hitlera.
  • Saakaszwili upatruje wcielenia Hitlera w osobie Putina, tudzież Miedwiediewa.
  • Amerykanie porównują muzułmanów do wojsk Hitlera.
  • Platforma Obywatelska porównuje metody PiS-u do metod hitlerowskich, natomiast PiS stara się za wszelką cenę udowodnić, że dziadek Donalda chodził z Hitlerem na piwo.

Takie przywoływanie nazwiska Führera może świadczyć tylko o jego wielkim, głęboko zakorzenionym kulcie wśród polityków.

Ciekawostki

  • Hitler był prawdziwym Niemcem z krwi i kości; urodził się w Austrii, udawał Napoleona, nosił angielski wąsik i witał się jak włoski faszysta, ponadto miał żydowskiego dziadka (tylko o tym ciii...).
  • Nie chciał wojny. Naprawdę.
  • Naprawdę.

Galeria

cy:Adolf Hitler