NonNews:Austria vs. Chorwacja (EURO 2008)

Wersja z dnia 00:23, 8 cze 2008 autorstwa Sir Damiinho (dyskusja • edycje) (nowa strona)
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji • przejdź do aktualnej wersji (różn.) • przejdź do następnej wersji → (różn.)

Ja wolę bardziej południowoamerykańskie klimaty.

Wojciech Cejrowski o meczu

Austriacy, z właściwą sobie lekkością, kontynuowali ataki pozycyjne i po wymianie 20 podań już byli w okolicach środkowego pola. Publiczność jeszcze w pierwszej połowie domagała się powrotu na scenę tyrolskich muzykantów, a pod koniec meczu skandowano nazwiska najdłużej przemawiających działaczy. Sędzia został wygwizdany tylko raz – kiedy przedłużył mecz o 3 minuty

Tomasz Jachimek o spotkaniu

Mecz Austria vs. Chorwacja (EURO 2008) – trzecie spotkanie kolejnych gospodarzy mistrzostw, rozgrywany o nieatrakcyjnej godzinie, i o to chodzi! Im mniej osób obejrzy to „widowisko”, tym lepiej – wyszli z założenia organizatorzy. Austriacy nie wygrali na jakiejś piłkarskiej imprezie od 18 lat, Chorwaci pokonali ostatnio Anglików i tylko o tym mówią i pewnie mówić będą przez kolejne 30 lat.