NonNews:Portugalia vs. Turcja (EURO 2008): Różnice pomiędzy wersjami

Linia 9: Linia 9:
Piłkarze wyturlali się na boisko, Turcy na biało, a Portugalczycy na czerwono. Oczywiście trzymając dzieci za rączke. Odegrano idiotyczny hymn Turków, przy akompaniamencie wycia tysięcy kibiców, po nim jeszcze głupszy hymn portugalski. Spotkanie poprowadzi Niemiec, zwqodnicy wymienili się chorągiewkami, wyrzucili je już do śmieci, a zawodnicy tulą się do siebie dodając sobie otuchy.
===Pierwsza połowa===
Zaczęli Portugalczycy, a [[Cristiano Ronaldo]] zdążył już zaliczyć symulację faulu. Dziękiu zapobiegliwośći polsatu nie ma licznika czasu gry, ale tak na oko w siódmej minucie żółtą kartkę zgarnął Kazim-Kazim, prawdopodobnie za śmieszne nazwisko. na Począteku meczu, co zaskakujące, przewagę utrzymują ludki Scolariego.<small><font color=red>(No way!)</font color=red></small> Turecka taktyka ma na celu zmylić Portugalię słabą grą, jednak narazie Tureccy piłkarze przeszkadzają sobie nawzajem. W 13 minucie Polsat niegodnym odciął dostęp do meczu, aby nie psuli godności meczu. Minister Kruk już zpowiedziała skargę do KRRiTV.
Zaczęli Portugalczycy, a [[Cristiano Ronaldo]] zdążył już zaliczyć symulację faulu. Dziękiu zapobiegliwośći polsatu nie ma licznika czasu gry, ale tak na oko w siódmej minucie żółtą kartkę zgarnął Kazim-Kazim, prawdopodobnie za śmieszne nazwisko. na Począteku meczu, co zaskakujące, przewagę utrzymują ludki Scolariego.<small><font color=red>(No way!)</font color=red></small> Turecka taktyka ma na celu zmylić Portugalię słabą grą, jednak narazie Tureccy piłkarze przeszkadzają sobie nawzajem. W 13 minucie Polsat niegodnym odciął dostęp do meczu, aby nie psuli godności meczu. Minister [[Elżbieta Kruk|Kruk]] już zpowiedziała skargę do KRRiTV. Turcy po kwadransie gry kopiąc po kostkach zaczęli wyporwadzać kontry i udane ataki, często tworząc dobre sytuacje podbramkowe, lecz nie zdobyli gola. Jeden napastnik potknął się nawet o piłkę. <small>Kaleka...</small>
{{euro mecze}}
[[Kategoria:EURO 2008]]

Wersja z 21:02, 7 cze 2008

Turcy szczęśliwi, bo z okazji mistrzostw 120 tys. tureckich fanów zamieszkało w Zurychu na stałe.

Tomasz Jachimek o Turkach

A teraz Czesław Michniewicz, zwany polskim Mourinho.

Mateusz Borek wprowadzając do analizy

Mecz Portugalia vs. Turcja (EURO 2008) – drugi mecz mistrzostw, rozgrywany w o wiele atrakcyjniejszej godzinie: 20:45, zgromadzi zapewne więcej fanów niż pierwszy, co cieszy. Chyba. Odbędzie się na Stade de Geneve, który, co zaskakujące, znajduje się w Genewie, łał. W pięknym, namiotowym studiu, Polsat zgromadził wspaniałych ekspertów: wyżej wymienionego Czesława Michiniewicza, Zibiego Bońka i ulizanego Tomasza Hajtę. Pan Michniewicz pięknie rozrysował taktykę i nikt nie zrozumiał, o co mu chodzi. I tak przecież tak nie zagrają. Na koniec panowie eksperci zdradzili swoje typy: Michniewicz zapowiedział klęske Portugalii, a Boniek łaskawie przyznał ekipie Scolariego remis mimo, iż Portugalia przegrała z Turcją tylko w 1955. Fajni eksperci, no nie? Ale w końcu Polska nigdy jeszcze nie wygrała z Niemcami, a na nią liczymy.

Na stadionie dziesiątki tysięcy tureckich imigrantów, ubranych na czerwono, oraz mnóstwo Portugalczyków, ubranych na czerwono.

Pierwsza połowa

Zaczęli Portugalczycy, a Cristiano Ronaldo zdążył już zaliczyć symulację faulu. Dziękiu zapobiegliwośći polsatu nie ma licznika czasu gry, ale tak na oko w siódmej minucie żółtą kartkę zgarnął Kazim-Kazim, prawdopodobnie za śmieszne nazwisko. na Począteku meczu, co zaskakujące, przewagę utrzymują ludki Scolariego.(No way!) Turecka taktyka ma na celu zmylić Portugalię słabą grą, jednak narazie Tureccy piłkarze przeszkadzają sobie nawzajem. W 13 minucie Polsat niegodnym odciął dostęp do meczu, aby nie psuli godności meczu. Minister Kruk już zpowiedziała skargę do KRRiTV. Turcy po kwadransie gry kopiąc po kostkach zaczęli wyporwadzać kontry i udane ataki, często tworząc dobre sytuacje podbramkowe, lecz nie zdobyli gola. Jeden napastnik potknął się nawet o piłkę. Kaleka...