Gwóźdź logo.svg
Wyniki Gwoździa 2021 już są!
Zobacz jaki tekst z Nonsensopedii zdaniem czytelników jest najlepszy.

Arachnofobia

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Arachnofobia – interesujący przypadek obłędu, który jest związany z istotami przystosowanymi do sportów ekstremalnych, których liczba nóg wynosi 8.


Słownik
Zobacz w słowniku:
arachnofobia

Objawy[edytuj • edytuj kod]

Choroba objawia się atakami paniki na widok pająka. Osoby posiadające arachnofobię bardzo często też wyolbrzymiają rozmiary pająka mówiąc: „O Boże!!! Jaki wielki!!! Szybko zabierz ode mnie to paskudztwo!!”, podczas gdy wielkość pająka nie przekracza 1cm. Ludzie ci także nie noszą ubrań z podobiznami pająka, nie oglądają Spider-Mana ani nie wchodzą sami do lasu.

Boisz się?

Występowanie[edytuj • edytuj kod]

Arachnofobia w czasach dzisiejszych jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych fobii na całym bożym świecie. Dosięga ona głównie kobiet w wieku 10-50 lat na tere…Chwila, co to było? Matko Święta pająk tam siedzi!!!! Ale wielki skurwysyn!!! AAAAAA!!!! SZYYYBKO SYLWIA!!! ZABIERZ GO ODE MNIE ZABIEEEERZ!!!! AAA!!!! (przeraźliwy pisk) IDZIE TU!!!!


Crystal Clear app virussafe.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny medycyny. Jeśli wiesz, że należy przede wszystkim szkodzić – rozbuduj go.