Big Smoke

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Big Smoke jest zmartwiony

Jestem głodny.

Big Smoke po zjedzeniu całego asortymentu (razem z personelem) miejscowego McDonalda, stada koni[1] i całej trawy na stadionie oraz popiciu tego ciężarówką coli

Dwie dziewiątki, w tym jedna duża, szóstka z dodatkowym sosem, siódemka, dwie czterdziestki piątki, jedna z serem i duży napój.

Zamówienie Big Smoke'a, jeśli brakuje mu hajsu

Big Smoke (pol. Duży smok dym) – postać w GTA San Andreas. Podobno jego prawdziwe nazwisko to Melvin Harris, ale nikogo to nie obchodzi. Członek słynnego gangu Rodzin z Grove Street, a może nie. Bohatera cechuje ogromna miłość do sztuki[2] i pacyfistyczne podejście do życia , co pokazuje w misji Przejażdżka, gdzie zamiast strzelać do Ballasów żarł. Smoke dość szybko orientuje się, że dalsze trzymanie się „czystego” gangu stroniącego od handlu narkotykami, pozbawia go powoli środków do życia, grożąc mu śmiercią głodową. Zainteresował się więc korzystną dla jego żołądka ofertą od Ballasów, lecz jego jedzeniowe eldorado przerywa na końcu gry CJ, gdy zabija go w jego fabryce narkotyków, która później płonie i wybucha, zostawiając niedopieczone[3] zwłoki Dużego Dyma.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. Rzecz jasna z kopytami
  2. kulinarnej
  3. Bo w przypadku takiego tucznika, nawet jeśli będziesz trzymać jego zwłoki kilka dni w wulkanie, to i tak go nie upieczesz


Crystal Clear device joystick.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny gier. Jeśli umiesz grać nie tylko na nerwach – rozbuduj go.