Danuta Hojarska

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Zawsze uśmiechnięta Hojarska. Trudno poznać, że tak pogodna może być osoba, której na klatce piersiowej rosną plecy goryla

Gdybym go spotkała, od razu bym go w pysk strzeliła i tyle.

Hojarska o Stefanie Niesiołowskim

Nigdy nie chodziłam w białych rajstopach, nie nosiłam też tylu złotych pierścionków. Tymczasem w programie ciągle tak mnie przedstawiają. W dodatku parodiująca mnie aktorka ma dekolt porośnięty jakąś sierścią. A ja przecież jestem normalną kobietą!

Hojarska o Szymon Majewski Show

Posłanko Hojarsko ja jestem!

Hojarska w Szymon Majewski Show

Danuta Hojarska, dawniej Hujarska (ur. 2 stycznia 1960 w Malborku) – rolnik znad Malborka. Była w kilku partiach: ZSL, PSL i wreszcie Samoobrona. W tej ostatniej od Leppera nauczyła się bicia po ryju; w ten sposób palnęła Stefana Nisiołowskiego. W wyborach w 2005 roku zdobyła 8796 głosów i otrzymała pełny dostęp do ryjków z innej partii. W następnych wyborach zaczęła walić ponownie.

Paka[edytuj • edytuj kod]

Pomagała Lepperowi wystawiać traktory blokujące ulicę. W 1999 chcieli ją zamknąć w pace, ale tak przywaliła sędziemu, że odwołał sprawę. W listopadzie 2002 została jednak skazana na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata zarówno za poprzednie wykroczenie, jak i za udawanie, że się ma świstek, który pozwala wyjść z paki. Oprócz tego kradła traktory, pługi i ciągniki.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews temat: