Renata Beger

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Jaka ja śliczna babka, łooo
Renia podczas pokazu lumpeksowej mody w Gdzieśtam
Renata jest także obiektem kultu

Całkiem zgrabna jest Renata
(Jeszcze lepsza jest jej klata),
No i w oczach ma to coś
Kiedy to zobaczy ktoś,
Na nią zaraz już poleci,
Na nią rzuca swoje sieci, –
Dziecko, poseł, nawet słonie,
Prawie jak na owies konie

Adam Mickiewicz

Nie wierzę w jakiekolwiek gwałty w Samoobronie. W takim układzie, dlaczego ja zostałam ominięta?

Ona sama o gwałtach w Samoobronie

Pani poseł – proszę mi wybaczyć, ale obawiam się, że pani owies uderzył do głowy.

Bogdan Lewandowski do Renaty Beger

Renata Beger (ur. 18 lipca 1958, zahibernowana 21 października 2007 roku, odmrożona przez AGROunię w 2020 roku) – polska polityczka, która ma kurwiki w oczach i lubi seks jak koń owies. Złoty kłos warkocz Samoobrony. Wraz z Andrzejem Lepperem i Stanisławem Łyżwińskim należała do wiejskiego Ich Troje.

Mieszka na wsi polskiej i codziennie sprawdza czy gleba wegetuje. Posiada dorodne świnie, czym chwali się w licznych wywiadach. Jest bliską przyjaciółką Kofiego Annana, którego pieszczotliwie nazywa Ananem Kofanem. Niedawno podano do wiadomości publicznej, że posiada ona pieczarkarnię, jednak doniesienia te okazały się być wynikiem literówki, chodziło bowiem o pieczarkarnię.

Renata ze względu na swoją działalność polityczną ma wielu wrogów, którzy najchętniej widzieliby jej klęskę. Renia jest wielkim autorytetem naukowym, ponieważ jako jedyna w Polsce zrobiła 3 lata liceum oraz 1 rok studiów w 2 lata – jest to dotychczas niepobitym rekordem.

Słynne są również jej występy w Szymon Majewski Show. Tam wraz z Andrzejem Lepperem wykazywała swoje uzdolnienia aktorskie oraz wysoki poziom lingwistyczny.

Renata jako jedna z niewielu polityków zdała maturę z języka ojczystego na tak wysoką ocenę, jaką jest trója.

Jej wielkim fanem jest Paweł Kukiz, który specjalnie wraz z zespołem Piersi nagrał kawałek pt. „Sejmowe tango”.

Renata Beger a AGROunia[edytuj • edytuj kod]

We wrześniu 2020 roku Polacy zaczęli się ze sobą zgadzać, że po chomikach z Media Expert, koronawirusie i zmarnowaniu 70 mln złotych przez Jacka Sasina nic ich więcej nie zaskoczy. Wtedy jednak pokazał się Michał Kołodziejczak i kazał potrzymać piwo. Uchwalający piątkę dla zwierząt Jarosław Kaczyński nie spodziewał się, że lider AGROunii znajdzie wśród pieczarek Renatę Beger i zaprowadzi ją na wielki wiec zdradzonych rolników. Renata wróciła do gry. Obiecała kupić widły, pogonić kota Kaczyńskiego i zablokować dom Prezesa. Co prawda tamta Samoobrona z Lepperem, Janowskim i Hojarską bezpowrotnie przeminęła, jednak Renata stwierdziła, że przywróci wielki ruch rolniczy. Beger i Kołodziejczak już zastanawiają się, jak można wysypać zboże na stacji Plac Wilsona.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews temat:
Noncytaty
Zobacz cytaty: