Fred Durst

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

FCenzura2.svgk!

Najczęściej powtarzana przez Dursta kwestia

Kocham Limp Bizkit i cały ten zespół.

Fred o miłości do Limp Bizkit
Fred Durst w stanie czystym

Fred Durst (ur. 20 sierpnia 1970 roku w Fucking) – amerykański wokalista rockowy, metalowy, deathmetalowy, blackmetalowy, whitemetalowy, brutalmetalowy, hardrockowyowy i dla uzupełnienia balladowy. Również raper. Lider zespołu Limp Bizkit. Charakteryzuje się wysoce nieodpowiednim słownictwem – jako jedyny na świecie zna 150 odmian słowa fuck. Cierpi na syndrom zaburzenia identyfikacji rasowej, przez co wydaje mu się, że jest czarny.

Biografia[edytuj • edytuj kod]

Durst urodził się jako typowy przeciętniak się w typowej rodzinie przeciętniaków z Jacksonville. W szkole bity był przez katechetów i białych murzynów, co powodowało stopniowy zanik jego zdolności poznawczych. Miał tam kiedyś nawet jakieś dziewczyny, ale to kurwy były. W wolnym czasie udawał, że umie jeździć na deskorolce. Ze względu na niezbyt pokojowe nastawienie do ludzi i ludzi do niego, szybko zakończył edukację i wstąpił do marynarki wojennej. Tam również dostawał manto od kolegów ze służby, a wieczorami robił za uniwersalną miarkę do urządzeń sanitarnych. Po odbyciu służby, zajął się profesjonalnym robieniem tatuaży, pomimo że nie miał o tym zbyt dużego pojęcia. Udało mu się jednak zrobić tatuaże członkom zespołu KoЯn. Gdy zobaczyli robotę Freda, szybko zrobiło im się go żal i postanowili dać jego parę demek do producenta muzycznego Rossa Robinsona. Rossowi, pomimo że jest głuchy, bardzo spodobały się kawałki Dursta i pomógł mu w zrobieniu kariery.

Kariera[edytuj • edytuj kod]

Fred Durst uważany jest za jednego z najbardziej ekscentrycznych wokalistów w historii muzyki. Jest rekordzistą w użyciu słowa fuck w jednej piosence, dokładnie w Douchebag, aż 64 razy, co daje wynik 18,6 przekleństwa na minutę. Teksty, które pisze w domowym zaciszu, stanowią esencję jego ciężkiego życia oraz wszystkich traumatycznych przeżyć z młodości. Traktują one o złych kobietach w jego życiu, o niższości wszystkich, którzy nie są Fredem Durstem, czasem o zjebanych ludziach i wkurwieniu, a jeszcze kiedy indziej o wkurwieniu i zjebanych ludziach. Od święta teksty nabierają pozytywnego wydźwięku, ale nikt tych kawałków nie chce potem słuchać. Miał 40 kochanek, 30 dzieci, 120 samochodów i 15 mieszkań. Obecnie kawaler. W wolnych chwilach zajmuje się reżyserką. Największym sukcesem jego pierwszego filmu, jest to, że udało mu się go nakręcić. Na obecną chwilę, planuje powrót na scenę w wielkim stylu. Problem w tym, że to samo mówi od 12 lat.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]