Raper

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Najlepszy raper na świecie
Rap to styl życia!
Wschodnioeuropejski typ rapera

Raper (z ang. gwałciciel[1]) – dukający i sepleniący gość, noszący obwisłe spodnie i za duże podkoszulki. Najlepiej, żeby był czarny, bo wtedy, gdy jego płyty nie będą się sprzedawać, będzie mógł mówić o rasizmie. Dla lepszego efektu nosi tysiące korali swojej babci, kajdany i pedalskie bejsbolówki lub nie. Dla lepszego efektu (oczywiście jeśli spełnia warunek bycia czarnym) powinien przetopić całe złoto przez lata kradzione przez swych przodków w kopalniach i wsadzić je sobie w mordę w postaci złotych zębów. Polecane jest także noszenie na szyi wielkiego, wypasionego zegara ściennego. Żeby być full wypas musi pić, gwałcić i ćpać. Ciągle ma nową dziewczynę i czapeczkę. Lepszy od cesarza bo ma styl i smak. Szanujący się raper umie rapować nawet we śnie i myśli tylko o rapie. Od hiphopowca różni się tym, że robi rap, a go nie słucha.

Polski raper[edytuj • edytuj kod]

Info.png Główny artykuł: polski hip-hop

Koleś, który myśli że jest taki „och i ach”, że może mieć wszystkie laski i że jego rymy są najlepsze. Z reguły nawija o swojej trudnej przeszłości, zajebiście trudnym życiu i o nim samym. Najczęściej chodzi w powyciąganych dresach, myśląc, że to taki odjazd (jednak nie jest dresiarzem). Typ wschodnioeuropejski koniecznie z kaszkietem (cyklistówką) na głowie.

Od 2015 roku nastąpił przełom w rapie młodocianym, który zgodnie z duchem pokolenia dzieci pierwszej fali globalizmu odrzuca rodzime wzorce z Kielc czy Poznania. Do mody dotarły nowe trendy modowe: bucket hat, modne różowe koszule, gołe kostki i markowe obuwie. Absolutnym must have stało się nawijanie kawałków pod type beaty z YouTube’a. Zgodnie z logiką rapera: skoro beat jest type to nie można dwa razy ukraść tej samej rzeczy.

Amerykański raper[edytuj • edytuj kod]

Info.png Główny artykuł: amerykański rap

Ma tonę błyskotek, które nakłada sobie nawet na zęby i myśli, że to jest cool. Uwielbia napalać się na nieskazitelnie piękne laski obrobione w Photoshopie.

Dekalog rapera XXI wieku[edytuj • edytuj kod]

  1. Nie będziesz miał innych muzyk przed rapem.
  2. Nie będziesz witał ziomala innymi zwrotami niż te.
  3. Pamiętaj, abyś nosił czapkę.
  4. Czcij dresy swoje i czapkę swoją.
  5. Nie zabijaj ziomów swoich.
  6. Nie oszczędzaj (metali, punków, kujonów, gejów).
  7. Kradnij ile wlezie (najlepiej bity), jak nie widzą.
  8. Nie rymuj fałszywego świadectwa przeciw ziomalowi swemu.
  9. Nie pożądaj laski ziomala swego, gdy on jest w pobliżu...
  10. ...ani żadnych dresów, które jego są (najwyżej buchnij te same ze skejtszopu).

Galeria[edytuj • edytuj kod]

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews tematy:
Poradniki
Zobacz poradnik:

Przypisy