Beliebers

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Mózg typowej belieberki z ukazanym wykorzystaniem poszczególnych części

Beliebers (ang. wyznawcy szatana Biebera[1]) – najbardziej znienawidzona pseudosubkultura zrzeszająca fanatyczki/fanatyków Justyny Bimber.

Przeciętna belieberka

Przeciętny osobnik gatunku belieber ma od 13 do 16 lat, jest dziewczyną. Jej zainteresowania ograniczają się do pseudogwiazdek Disneya oraz jej bóstwa – Bieberka <3333333 [2]. Jak nie trudno się domyślić, wyznaje bieberyzm. Mieszka w pokoju obklejonym plakatami swojego bożka codziennie odprawiając modły na jego cześć[3]. W 99,9% przypadków belieberki to także paszczury lub pokemony.

Przeciętny dzień belieberki

  • 7.00 – wstanie z łóżka zaścielonego w pościel z Bieberem.
  • 7.01 – skrócona, półgodzinna modlitwa do Biebera.
  • 8.00-13.00 – lekcje w podstawówce lub w gimbazie; w międzyczasie rozmowy z psiapsiółkami o ich przyszłym mężu <3333 ;* xD.
  • 13.00-20.00 – pisanie na Facebooku o Bieberze, modlitwy do swojego bożka.
  • 20.00 – grzeczne pójście spać.

Bieberyzm

Bieberyzm to religia wyznawana przez fanów Biebera. Według Bieblii (świętej księgi Bieberzystów), świat zaczął się w dniu urodzin Justina, a skończy z jego śmiercią. Jedynie jego wyznawcy zostaną zbawieni, a niewierni pójdą się smażyć w piekle z diabelską muzyką[4].

Według statystyk Przedjutrza i amerykańskich naukowców, na każdego Polaka przypada czterech bieberystów.

Występowanie

Czy zastanawiałeś się gdzie je możesz spotkać? Jeśli nie to cię oświecę. Większość beliebers odwiedza takie miejsca jak: centra handlowe, domy PsIaPsIóŁeCekKk <33 :*** i oczywiście wszystkie gimbazy. Najwięcej bieberystów pochodzi z Kraju Wiecznej Szczęśliwości oraz Polski. Spotkanie beliebers na wsi graniczy z cudem, ponieważ te osobniki zaraz po urodzeniu idą zawojować świat. W szkole najczęściej przesiadują na stołówce, w szatni lub pod ścianą na korytarzu. W centrum miasta można je spotkać dosłownie wszędzie.

Przypisy

  1. O dziwo nie to samo
  2. Tak, tak autentycznie wyglądają komentarze o Bieberze na forach odwiedzanych przez belieberki
  3. Świadkowie pozostali przy życiu twierdzą, jakoby brzmiały one jak jeden około dwugodzinny pisk
  4. Coldplay itd.