Oto nowa skórka na Nonsensopedii – lepsza dla dużych monitorów, ładniejsza i spójna z tą na telefonach! Od teraz Nonsensopedia na komputerze wygląda tak, jak na telefonie – sprawdź!

Kamikaze

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Przeżyj to sam!

Modne hasło Kamikaze

Ahmed, detonuj!

Kamikaze według Arabów

Kamikaze – najlepsza metoda dotarcia na tamten świat, powstała przez Japończyków, którzy de facto jak powstali, to wymarli, bo wtedy powstała moda na bycie kamikaze. Dowódcy oddziałów kamikaze zaczęli masowo inwestować na giełdach w spółki ubezpieczeniowe lotniskowców USA. Dzisiaj ta taktyka została przejęta przez terrorystów-samobójców, szczególnie tych pochodzących z Bliskiego Wschodu.

Jak być modnym kamikaze[edytuj • edytuj kod]

Wbrew pozorom to nie jest aż takie trudne – najlepiej mieć samolot, 200 kg trotylu lub innego środka łatwopalnego – ewentualnie pas lub walizkę z materiałami wybuchowymi – i, oczywiście cel, w który będziemy próbowali trafić; może to być obora sąsiada lub wieżowiec, nieważne jaki, ważne żeby być modnym.

Jak uniknąć Kamikaze[edytuj • edytuj kod]

W tej sytuacji nie da się nic zrobić i pozostało ci już tylko się pomodlić o swoje życie, ewentualnie uciekać stąd jak najdalej, ponieważ może on zniszczyć (wysadzić) cokolwiek, jeżeli tylko w to trafi.


P military.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny wojskowości. Jeśli lubisz wstawać o czwartej rano – rozbuduj go.