Wyniki konkursów „Różowy Słoń” i „Biały Kruk” już są!
Zobacz, które artykuły i grafiki czytelnicy wybrali jako najlepsze w 2020 roku.

Ku Klux Klan

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ku klux klan.gif

Biała siła.
Biały stan.
Biała duma.
Ku Klux Klan!

Odwet o KKK

Ku Klux Klan – amerykańska organizacja rasistowska walcząca o białą supremację.

Historia[edytuj • edytuj kod]

Ku Klux Klan powstał w Wigilię Bożego Narodzenia 1865 r. Sześciu znudzonych pokojem konfederatów weteranów jadło tradycyjną kolację i nagle jeden z nich stwierdził: „Karpia zjedliśmy, barszcz też… to może teraz założymy rasistowską organizację i będziemy zabijać czarnych?”

W republice związkowej Polsza występuje też pod nazwami Łajt Pałer i Policja (dawniej Milicja Obywatelska).

Traktowanie[edytuj • edytuj kod]

Gdy zobaczysz białe stożkowe czapki i płonące krzyże wojenne, najlepiej schowaj wszelkie emblematy związane z Żydami, Murzynami i homoseksualistami. Wyciągnij za to kartonik z mlekiem, białe pieczywo, niedzielną koszulę i białe kozaczki (no chyba że jesteś czarny Afroamerykaninem, wtedy masz przesrane).

Upadek[edytuj • edytuj kod]

Źli ludzie działający w KKK w dawnych latach mieli znaczący wpływ na politykę w USA, Omanie, Peru i północnych regionach Monako. Działali przy pomocy terroru, stosując zasady bezpardonowej walki, w której zwycięzca bierze wszystko. W końcu zostali pokonani w czasie II Wojny Secesyjnej, która mimo iż politycznie rozpoczęła się w czterech głównych krajach Klanu, toczyła się jedynie na terenie Polski i Śląska zbierając żniwo głównie wśród emigrantów z Niemiec i wędkarzy – albinosów. Wojna zakończyła się w dniu śmierci 30 górników niedziałającej już kopalni w Koszalinie, głównie dzięki oburzonej tym faktem opinii publicznej. Wskutek demonstracji rodzin poległej trzydziestki bohaterów narodowych wszystkim frakcjom biorącym udział w wojnie zrobiło się wstyd, przez co postanowiły zakończyć konflikt i przeprosić dyrektora kopalni za poniesione przez jego placówkę straty. KKK oficjalnie ogłosili swoje zejście do podziemia i zapowiedzieli opuszczenie swojej kryjówki w dniu wyboru białego człowieka na prezydenta Włoch. Prof. Grunwald z UJ uważa, iż przywódcy Klanu nie zdawali sobie sprawy z treści swojego ultimatum, nie dowiedziawszy się przed jego ogłoszeniem, iż we Włoszech żyją ludzie na wpół ciemni, na wpół jaśni, co każe czekać im w ukryciu po dziś dzień.

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews temat:

Znani członkowie[edytuj • edytuj kod]

Do najbardziej znanych członków Ku Klux Klanu należą:

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]