Gwóźdź logo.svg
Rabini czytelnicy się wypowiedzieli – są już wyniki konkursu Gwóźdź 2021!
Zobacz który nonsensopedyjny tekst wygrał!

Madox

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Oto...Marcin?

RuCenzura2.svgbym!

Typowy polski internauta po zobaczeniu klipu Marcina. M

Jaki to rodzaj? Męski, żeński czy nijaki?

Niewygodne pytania stawiane przez panią Karolinę Korwin-Piotrowską

Madox (znany również jako Marcin Majewski; ur. 9 września 1989 w Lublinie) – jedna jeden z najbardziej kontrowersyjnych wokalistów występujących w jakże cudownym i niekomercyjnym programie Mam Talent. Kilka lat mieszkał we Francji co tłumaczy nam ciekawą osobliwość Mówi po polsku, śpiewa po angielsku i szepcze po francusku. Jest to dowodem rozbicia wewnętrznego co w efekcie jak widać za skutkowało również rozbiciem na dwie płcie. Urzekł publikę swoim głosem (męską część widowni zapewne wyglądem). Choć mamy prawo przypuszczać, iż ponad połowa mężczyzn ujrzawszy go zadała sobie pytanie A gdzie są do kCenzura2.svgy cycki?!

Wygląd zewnętrzny[edytuj • edytuj kod]

Osobnik rodzaju męskiego. Wyróżniający się większą ilością makijażu niż przeciętny mężczyzna (no bo kto wyjdzie na mecz bez kredki?!). Szczupłej wręcz anorektycznej postury o czym świadczyć mogą wpisy na jego blogu iż, z wagi 53kg chciał spaść do równych 50kg cytując Bo to fajnie jak komuś stuknie okrągła liczba. Takie przypadki kończą się najczęściej tym że, ostatnią rzeczą jaka stuka jest młotek uderzający o gwóźdź do trumny. Ekscentryczny ubiór z pewnością pomaga mu się wtopić w tłum aby uniknąć blasku fleszy i nieprzyzwoicie osobistych pytań reporterów. Wypowiedź Marcina na temat jego własnego wyglądu: Z makijażem czy bez i tak mylą mnie z laską. Tylko czy trzeba to aż tak podkreślać?

Krótka Biografia[edytuj • edytuj kod]

Pięć lat swojego życia spędził w Paryżu. Kiedy był 4 letnim, jeszcze nieukształtowanym dzieckiem zaśpiewał w jednym z paryskich kościołów i to musiało wywrzeć na jego psychice monstrualną presję (czego skutki oglądamy do dzisiaj), gdy po udanym występie wszyscy pytali Co za dziewczynka tak ładnie śpiewała?. W 2007 zdobył Grand Prix Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Francuskiej (jak się po polsku nie umie to trzeba próbować w każdym języku). Polska poznała go bliżej od czasu jego występu (więcej zamieszania wokół osoby niż piosenki) w jakże uwielbianym, wysoce intelektualnym programie Mam Talent podczas, którego wzbudził wielkie emocje głównie w Kubie Wojewódzkim (jeżeli wiadomo o co chodzi). Obecnie studiuje we Wrocławiu o dziwo na kierunku chemia środowiska, rzeczywiście między nim a środowiskiem internautów nie ma tej chemii, ponieważ praktycznie gdzie by nie napisać Madox spotykamy się z krótkim kursem mowy rynsztokowej bądź niemoralnymi propozycjami (ze strony panów).