Moskwa

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Putin
ВНИМАНИЕ!!!
Ten artykuł godzi w imperialne interesy ROSJI!!!
Jeżeli go czytasz, to wiedz, że Wołodia już cię namierza!

Wystrój jednego z moskiewskich apartamentów

Moskwa – stolica Rosji. Panuje tam straszliwe zimno, szczególnie zimą. Latem tam jest tak gorąco, że można zrobić grilla bez grilla.

Należy uważać, ponieważ Polaków traktuje się tam okropnie: można dostać zgniłym bananem po twarzy albo zostać zapakowanym do fioletowego worka i wrzuconym pod traktor, który jest obecnie w posiadaniu Saszy i jego kumpli. Jest też pewne prawdopodobieństwo, że na głowę upadnie ci głowica nuklearna.

Historia[edytuj • edytuj kod]

W 1147 grupa pogan zbudowała mały domek z brudu, błota i kamieni. Domek ten dał początek Kremlowi. Według kościoła katolickiego w lepiance tej znajdowało się centrum zła, siedziba szatana, dom bezbożników i mnóstwo złota. Od tamtego czasu nic się nie zmieniło. W 1610 Polacy jako jedyny naród w historii zdobyli Moskwę, i to bez walki (prawdopodobnie Rosjanie skapitulowali po zdobyciu przez Polaków ich składu z wódką, 15 okolicznych gorzelni i 279 punktów pędzenia bimbru). Po dwóch latach sytuacja się zmieniła. Dziś Moskwa znana jest z tego że jest znana i bogata.

Atrakcje[edytuj • edytuj kod]

Jak donosi Radio Erewań, na pytanie: Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody? Odpowiedź brzmi: Tak, to prawda, tylko że nie w Moskwie, lecz w Leningradzie, i nie na Placu Czerwonym, a na Placu Rewolucji, i nie samochody, a rowery, i nie rozdają, a kradną. Zwiedzający powinni uważać także na czarne Wołgi i agresywnych kierowców z kałasznikowami.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews tematy:


Crystal Clear app internet.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny geografii. Jeżeli kiedykolwiek widziałeś to miejsce – rozbuduj go.