NonNews:Adamek zmienia barwy!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Tomasz „Góral” Adamek

10 kwietnia 2014

Zaskoczenie po prawej stronie sceny politycznej! W dzień Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej, kiedy to wszyscy patrioci zajęci są protestowaniem, paleniem zniczy i popieraniem teorii zamachu, Tomasz Adamek decyduje się zmienić partię. W nadchodzących Eurowyborach zostanie jedynką górnośląskiej listy SLD.

Wczoraj, przy kolacji, gdy jadłem spaghetti, dotarł do mnie bezsens moich dotychczasowych poczynań – tłumaczy Adamek – zasłaniając się wiarą w Boga, który przecież nauczał o miłosierdziu i szacunku do bliźniego, włączyłem się w nurt nienawiści, podnosząc negatywne nastroje w narodzie. Czym prędzej skontaktowałem się z lokalnymi strukturami SLD i poinformowałem, że od tej pory chciałbym ramię w ramię z nimi walczyć o równouprawnienie i deklerykalizację społeczeństwa. Za pośrednictwem mojego menedżera przesłałem również kwiaty pani Annie Grodzkiej. Mam nadzieję, że uda mi się z nią kiedyś pogawędzić przy herbacie – śmieje się Adamek.

Zbigniew Ziobro, do którego zadzwoniliśmy, nie krył zdziwienia: To niemożliwe! Jeszcze wczoraj snuliśmy razem plany zniszczenia wszędobylskiego homolobby, a dzisiaj…?! Nie wierzę, że coś takiego się mogło wydarzyć! W tym musiały maczać palce złe moce!

Dodatkowy kamyczek do ogródka dorzucają pastafarianie, którzy twierdzą, że Adamek po prostu został dotknięty Makaronową Macką. I że prędzej czy później każdego to czeka.

Źródło[edytuj]