NonNews:Dzisiaj rozpoczyna się rok szkolny

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
W końcu trzeba gdzieś przezimować
NonNews
Zobacz w NonNews temat:

4 września 2006

Miliony młodych ludzi poszły dziś pierwszy raz do szkoły. Niektórzy poszli w ogóle pierwszy raz, z ceglastymi tornistrami na podatnych na skoliozę plecach. Kinderpunki ruszające do liceum, zamiast do liceum, poszły na wino w plastiku, żeby nie upaprać krochmalonych kołnierzyków. Welwetowe swetry uderzyły do kanciapy woźnego na papierosa za ojczyznę, generalnie – sielanka przeciąga się na rok szkolny.

Młodzi ludzie przygotowali liczne atrakcje dla kadry pedagogicznej, w tej liczbie podduszanie, zakładanie wiadra na głowę i symulowanie podręcznika Kamasutry na nauczycielskim biurku. Wielu rosłych młodzieńców wzbogaciło się o kamery i aparaty w czasie wakacyjnych wojaży (wielu też straciło), więc z uwiecznieniem nie będzie problemu. Dodatkowo w szkołach zawodowych nauczyciele będą mogli znów być na bieżąco z cenami narkotyków i nauczą się deklinować listę obecności wspak i po rumuńsku.

Federacja Anarchistyczna i Inicjatywa Uczniowska, notabene będąca inicjatywą FA, planują zorganizować palenie Giertycha, a następnie utopienie go w rzece, a jak już się utopi, to poćwiartowanie. Skąd taki pomysł? – zapytaliśmy. Może to nie jest lewe mięso, ale jesteśmy przeciwko źle rozdrobnionej wieprzowinie – odpowiedzieli chórem działacze. Giertych zripostował: od poniedziałku będziemy wszystkich protestujących dokarmiać. Wobec tego pozostaje życzyć, aby kulinarne aspekty nie przesłoniły naszym aktywistom drogi do wolności słowa, która i tak wiedzie przez żołądek Macierewicza. Tradycyjną już konkurencją na rozpoczęciu roku będzie kto napisze bardziej wulgarną wiązankę na tablicy, a potem najdłużej się do niej nie przyzna.

Źródło[edytuj]

  • Samo życie, 4 września 2006.