NonNews:Kobieta zmienną jest

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

18 grudnia 2006

Kobieta zmienną jest, tym można podsumować całą sytuację hinduskiej biegaczki, która została zdyskwalifikowana za okazanie się... mężczyzną. Ja wiem, że kobiety często zmieniają zdanie, ale aż tak drastycznie?

Santhi Soundarajan wybiegała sobie srebrny medal w biegu na 800 metrów. Wszystko by było wporzo gdyby, no właśnie, nie okazała się tym cholernym facetem. Po biegu zrobiono jej badanie płci, jak ono przebiega lepiej się nie zagłębiać, po całym badaniu okazało się, że z kobitki stała się facetem. To musiało się stać kiedy biegłam... biegłem? – mówi sama sfacetowana.

Z tego też powodu, Santhi zostaje zdyskwalifikowana. Podburzyło to okoliczne stowarzyszenia Szowinistycznych Męskich Świń, które są przeciwne takiemu traktowaniu mężczyzn. Czy to znaczy, że jesteśmy gorsi!? Jakby dalej była kobietą to by było wporzo, a tak od razu afera. Czujemy się dyskryminowani i odrzuceni przez sędziów!

Musimy to dokładniej zbadać – mówią naukowcy, którzy znów wpadli na jakiś pomysł, by sprawdzić wpływ wysiłku spowodowanego bieganiem na zmianę płci. Być może to całkowicie naturalny proces, nie można wykluczać takiej możliwości.

Na wszelki wypadek, mężczyźni, odradzajcie swoim dziewczynom bieganie albo będziecie mieć niemiłą niespodziankę pewnego dnia.

Źródło[edytuj]

  • Hinduska biegaczka okazała się mężczyzną Onet.pl, 18 grudnia 2006.