NonNews:Korea Płd. ma plan zniszczenia Pjongjangu

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Transport demokracji do Pjongjangu? Czemu nie!

11 września 2016

Po tym jak dwa dni temu Korea Północna zaprezentowała na co ich stać, Korea Południowa opracowała plan kompletnego zniszczenia stolicy sąsiada – Pjongjangu. Według planów Korea Południowa będzie intensywnie bombardować stolicę Korei Północnej dopóki nie usłyszy, że bomba trafiła nie w cegły tylko w tłuszcz.

Informacje pochodzą z agencji Yonhap. Jak możemy przeczytać: Wszystkie dzielnice Pjongjangu, szczególnie te, w których może ukrywać się północnokoreański przywódca, zostaną całkowicie zniszczone przez pociski balistyczne i pociski burzące, jak tylko Północ wykaże oznaki użycia arsenału nuklearnego. Oznacza to, że gdy Kim Dzong Un uruchomi na Ubuntu grę komputerową Freeciv i tak pokieruje cywilizacją, że będzie mógł bawić się bombami atomowymi, to Południe będzie musiało zniszczyć Pjongjang, zabić watażków komunistycznych i zapewnić byt 22 milionowi narodowi, który całą gospodarkę opiera na pomocy humanitarnej i armii.

Jak mówi BBC, Korea Południowa tylko stosuje tę samą retorykę. W rzeczywistości Korea Południowa nie ma tyle bomb – kupiła sobie tylko wynajem kilku bomb atomowych, do których dostęp ma Ameryka. Wynajem kupiono po problemach z wycięciem drzewa, gdzie zginęło kilka osób.

Źródła[edytuj]