NonNews:Kryzys wkracza na porodówki

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ona chciała, by jej córka miała darmowe bilety na konkursy skoków narciarskich. Szkoda, że poród na progu odbył się kilka miesięcy za późno

7 stycznia 2013

Jako, że mamy kryzys, ludzie szukają oszczędności wszędzie gdzie tylko się da: jedni w cudzych kieszeniach, inni za sałatą, jeszcze inni pod dywanem. Przyszłe matki postanowiły w tej sytuacji zadbać o dobry start swojego dziecka i rodzić gdzie się tylko da, zapewniając tym samym swojemu potomstwu zniżki i darmowe przejazdy.

Pionierką była Anna N. z Sosnowca, która, chcąc załatwić dla swojego dziecka darmowe płyty z systemami operacyjnymi, urodziła w windzie.
– Oczywiście, dziecko będzie miało dożywotni darmowy dostęp do naszych produktów. – mówi Bill Gates, znany na całym świecie terrorysta. – Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że dziecko będzie się często wieszać, a jeśli dożyje dorosłości, zostanie saperem.

Nie odstrasza to jednak naśladowczyń szczęśliwej mamy z Sosnowca[1]. Już następnego dnia skacowana kobieta z Wałbrzycha urodziła w stoisku alkoholowym w Lidlu, rozwiązując tym samym problem tak zwanego klina. Podobne doniesienia docierają do naszej redakcji z drugiego końca Polski – w Augustowie. Ciężarna kobieta wybiegła jeszcze dalej w przyszłość i zapewniła dziecku darmowy pochówek, rodząc na pobliskim cmentarzu. Podobny motyw działania kierował Beatą H. z Lublina, która wydała na świat dziecko w krematorium na Majdanku. Niestety, z powodu nagromadzenia sadzy i popiołów, nie wiadomo czy dziecko urodziło się już czarne czy ta cecha została nabyta.

Wyczyn Anny N. stał się słynny nawet za granicą, czego przykładem jest pewna kobieta z Korei Północnej, która urodziła w obozie pracy. Co ciekawe, tamtejszy, jakże wspaniałomyślny rząd zapewnił darmową pracę całej rodzinie, czym przesunął granice opieki socjalnej wiele kilometrów do przodu.

Nasza redakcja oczywiście pozdrawia świeżo upieczone matki i zapewnia, że rodzenie na serwerze nie jest warunkiem koniecznym do bezpłatnego założenia konta na Nonsensopedii.

Przypisy

  1. Madzia się w grobie przewraca...


Źródło[edytuj]