NonNews:Mając 11 lat ukończył studia

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

6 czerwca 2009

To nie jest dobry dzień dla nas, moi kochani współuczniowie w radzieckich kołchozach, zwanych dalej szkołami. Właśnie pojawił się na świecie nowy idol matek, ojców i nauczycieli. Moshe Kai Cavalin, bo o nim mowa, w wieku 11 lat ukończył East Los Angeles Community College. Ponoć już w wieku 8 lat zdał kurs z algebry, a dzisiaj ośmiesza swoich 25-letnich kolegów, dorabiając z korepetycji właśnie na nich.

No i co się lenisz i siedzisz przed tym internetem! – zdaje się w tej chwili słyszeć z każdej kuchni na świecie. – Do nauki, ty leniu patentowany, w twoim wieku Moshe Kai Cavalin zrobił już doktorat!.

Chciałem pobić rekord Franklina z takiego serialu o murzynach, ale się nie udało. – mówi Cavalin o swoich niespełnionych ambicjach.

Żeby oddać sprawiedliwość polskim uczniom: W Jułesej 25% kończących koledże uczniów nie umie czytać i pisać, połowa zna matematykę tylko do podstawowych zadań. Nikt nie słyszał o indukcjach, całkach, różniczkach, geometrii analitycznej i kombinatoryce. Historii i geografii nie uczy się w ogóle. E... To dobrze, mówicie? Cholera...

Źródło[edytuj]