NonNews:NATO nie dla Polski

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

13 czerwca 2010

Unia Europejska wprowadza socjalistyczny zamordyzm, strefa euro bankrutuje i każe nam do siebie dopłacać, NATO ciąga nas na wojny, z których nic nie mamy, a US Army włazi z buciorami do Morąga i instaluje nam jakieś tarcze... Czy czegoś takiego oczekiwaliśmy od Zachodu?

Powiedzmy to sobie wprost – Zachód nas zawiódł. Zawiodła nas UE, zawiodło nas NATO, zawiodło nas wszystko, na czym oparliśmy naszą politykę zagraniczną po 1989 roku. Nie po to obalaliśmy komunę, by płacić Grekom za ich własny kryzys i nie po to, żeby być pupakiem USA.

Ale z tym już koniec! Bo oto p.o. umiłowanego wodza, Jan Maria Karol hrabia Komorowski herbu Wpadka, po przeanalizowaniu aktualnych sondaży i podrapaniu się po głowie, postanowił zrobić zwrot o 540° i pogalopować na wschód!

Jest już przygotowana strategia wyjścia z NATO. – mówi Komorowski na sfałszowanym filmiku, który stał się hitem YouTube.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wyjście z NATO jest dopiero początkiem planów Komorowskiego.

Marszałek, który od wielu lat jawnie obnosi się ze swoją sympatią do naszych wschodnich sąsiadów, w porozumieniu z rządem planuje przyłączenie się do Wspólnoty Niepodległych Państw, by tam wraz z Łukaszenką podlizywać się Putinowi. Oczywiście automatycznie pokażemy też środkowy palec zachodnim sąsiadom, wynosząc się z Unii i Strefy Schengen.

Panie Marszałku, tylko tak dalej! Naród jest z Panem!

Źródło[edytuj]