NATO

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wyzwalamy kraj, by wprowadzić demokracje!

Nawróćcie się albo zostaniecie zniszczeni!

Sekretarz NATO o polityce Paktu

Co ty NATO? Ja na to jak na lato

Anonimowy przechodzień

Mundur NATO szyty w Bełchatowie! Odporny na chińskie gówno z plastiku!

Generał Italia o mundurze NATO

Kraj, który jest w środku Europy, kraj który jest w Unii Europejskiej, kraj który jest w NACIE…

Andrzej Lepper

NATO (Najlepszy Atak To Obrona, North Americans Terrorist Organization, Pakt północno-atlantycki, ang. No Action Talk Only) – jedyna taka w stu procentach nielegalna polityczno-wojskowa organizacja, działająca na terenie całego świata. Założona 24 sierpnia 1949. Jej zadaniem jest szerzenie demokracji.

Członkowie[edytuj • edytuj kod]

Polska i jakieś 30 innych państw. Najważniejszym i posiadającym najwięcej żołnierzy jest Islandia.

Wojsko[edytuj • edytuj kod]

Żołnierze wszechstronnie wyszkoleni, z wiecznie rozbieganymi i wytrzeszczonymi oczami (aby lepiej rozpoznawać ataki wrogów: urojonych, lub prawdziwych). Szkolenie wojskowe teoretyczne obejmuje obowiązkowe oglądanie filmów „Rambo” (wszystkie części). Praktyczne – grę w Crysisa, mając założone pełne umundurowanie.

Misja[edytuj • edytuj kod]

Imperialiści z NATO niosą niepokój północno-atlantyckiej półkuli świata. Według byłego sekretarza generalnego organizacji i wybitnego kartografa, Rassmusena, szczególny nacisk należy położyć na część południowo-indyjską północno-atlantyckiej półkuli, przede wszystkim Nową Zelandię, Australię i Japonię. Rassmusen, utrzymujący przyjacielskie kontakty z prezydentem Sowietów, Putinem, postanowił – jako prezent pojednawczy, mający na zawsze umocnić więź z przyjaciółmi z mroźnej Syberii – stworzyć Lunapark im. Towarzysza Lenina na obszarach dawnej Gruzji, Ukrainy i Białorusi.

Historia[edytuj • edytuj kod]

NATO przez prawie pół wieku było podrzędną organizacją. Dnie i noce członkowie NATO przesiadywali w Belgii, zajadając się przegniłą brukselką i owsem. I gdy już wszystko wskazywało NA TO, że jest po NATO, nadszedł 8 lipca 1997, a wraz z nim my, Polacy. Od tej chwili organizacja nie była już tym, czym była zanim horda polskiej husarii nie zrobiła tego, co zrobić powinny wszystkie państwa, aby zapewnić godziwe warunki życia: dać się okradać i udawać pępek świata.

Obecnie organizacja w stanie rozwiązania (nie mylić z rozwiązłością) z inicjatywy ONZ. Jako powody wymienia się:

  • dotkliwy światowy kryzys i brak funduszy;
  • pakt o redukcji uzbrojenia zawarty między USA i ZSRR;
  • nieprzydatność organizacji w warunkach wszechobecnego pokoju i rozwoju dyscyplin sportowych, szczególnie piłki nożnej;
  • ogromna ospałość kapelanów wojskowych spowodowana przejedzeniem;
  • nieudany desant na Watykan i w związku z tym wydarzeniem kompromitacja całej organizacji w sensie ideologicznym, militarnym, logistycznym, technicznym, psychologicznym, psychiatrycznym, taktycznym.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews tematy: