NonNews:Pokolenie Nienawiści atakuje!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

6 grudnia 2012

Jeszcze do niedawna przez Polskę przetaczały się fale zdemoralizowanej młodzieży, mające legitymacje członkowskie Pokolenia JP II, Neostrady, Pasztetu mazowieckiego i Superniani. Gdy już się zdawało, że z powodu kryzysu ludzie będą stać w kolejkach po darmową zupę zamiast wybijać szyby w bunkrach, doszła do nas niepokojąca wiadomość – na horyzoncie szykuje się do ataku następna zbieranina gimbusów, Pokolenie Nienawiści.

To niepokojące zjawisko zostało po raz pierwszy zauważone przez prawosławnych popów, będących pierwszymi ofiarami Pokolenia Nienawiści. Jako, że byli kojarzeni z chcącymi anektować Polskę Rosjanami, zostali wzięci na celowniki rozwścieczonej zgrai młodzieży.

Złapali mnie za brodę i przywiązali do iglicy Pałacu Kultury i Nauki – mówi ojciec Zachariasz, pop z Medyki, obecnie objęty programem ochrony świadków i ukrywający się na Fidżi, gdzie zajmuje się wyplataniem koszyków. – Uratowałem się tylko dlatego, bo wpadł na mnie jakiś facet motolotnią, a potem zapewnił mi miękkie lądowanie na pobliskim przystanku tramwajowym. Teraz modlę się o jego duszę. – dodaje.

Podobne sceny odgrywały się w całym kraju. Powszechne były takie akty nienawiści, jak kastracja łyżkami imigrantów z Armenii, podkładanie jajek z salmonellą pod biura poselskie Platformy Obywatelskiej czy zjadanie soli technicznej celem wywołania chaosu na drogach w razie nagłego ataku zimy. Według amerykańskich naukowców, nienawiść dzisiejszej młodzieży do Żydów, komunistów, Niemców, Rosjan, Tuska, szpinaku i pedałów bierze się z niedoboru kwasu foliowego, który jest powszechny w dzisiejszym społeczeństwie. Lekarstwem na tą przypadłość ma być pyszna zupa-krem z folii aluminiowej przyprawiona folią bąbelkową, która oprócz mikro- i makroelementów zawiera także duże ilości bogatych w białko larw tasiemca. Niezbędnym elementem terapii ma być także wyrzucenie przez okno[1] radioodbiornika i telewizora. Tak, dekoder też lepiej wyjebać. Dobrze za to zostawić komputer, w końcu Nonsensopedii na sprzętach AGD przeglądać się nie da, choć prace nad tym trwają.

Przypisy

  1. Musi być skierowane na północ!


Źródło[edytuj]