NonNews:Stephanie idzie na emeryturę

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Stefa mówi dość!

19 marca 2008

Stefa Forrester (a raczej grająca jej postać aktorka), mama Ridża z "Mody na Sukces", postanowiła, że idzie na emeryturę. Susan Flannery, o której tu mowa, postanowiła, że kładzie laskę na to, co zrobią z tym producenci serialu, gdyż potrzeba jej świeżego powietrza i swobodnego dostępu do kanapek z majonezem. Na planie uparcie walili do moich sandłiczów masło, twierdzi aktorka.

Producenci nie wydają się jednak zbyt przejęci faktem, iż jedna z najpopularniejszych postaci tej opery mydlanej opuszcza ich wielką, serialową rodzinę. Mamy już nawet pomysł, jak rozwiązać problem odejścia Susan, twierdzi Brad Bell, producent programu. Stephanie ulegnie śmiertelnemu wypadkowi, ale przeżyje. Wróci, oczywiście po kilku operacjach, ze zmienioną twarzą, głosem, wzrostem, wiekiem, biustem i niższą gażą.

Jednak aktorzy występujący w "Modzie..." nie są tak optymistycznie nastawieni do tego pomysłu. Kto mi będzie teraz lakierował włosy, gdy mamci zabrakło?, rozpacza aktor grający Ridża (Nie pamiętamy, jak on się nazywa. Właściwie moglibyśmy sprawdzić w Wikipedii, ale nam się nie chce). Niektórzy przyjaciele z jej planu postanowili wszcząć własne śledztwo i dowiedzieć się, dlaczego właściwie Susan opuściła plan.

Krążą plotki, iż Susan zachorowała na tajemniczą filipińską chorobę i jedzie do luksusowego ośrodka leczniczego w Szwajcarii ze swoimi siedmioma córkami i hodowlą kotów rosyjskich. Istenieje też przekonanie, iż Susan nie kupiła jednej z córek prezentu na urodziny - ba, nawet zapomniała, że dziś święto córeczki. Ponoć od tej pory ziemia w ich ogródku jest wyjątkowo żyzna - ale prawdy się nigdy nie dowiemy.

Źródło[edytuj • edytuj kod]