NonNews:Szatan został zaspokojony!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

7 czerwca 2011

Tak wyglądają szataniści, ich należy się strzec!

Nierzadko zagraniczne zespoły przyjeżdżają do Stolicy Chrystusowej aby sprawdzić wiarę obłudnych dając swoje bluźniercze koncerty w centrach dużych miast. Stało się tak między innymi w 66 rocznicę Powstania Warszawskiego, kiedy to szwedzki Sabaton przybył do naszego kraju czcząc szatana wśród mas akurat w tę rocznicę, a nie inną. Podobna sytuacja miała miejsce dnia 06.06 (sic!) 2011 roku, kiedy to amerykański, hardrockowy zespół Disturbed uraczył nas swoją obecnością. Ale czy tylko?

Zacznijmy od samych podstaw. Koncert ten miał miejsce nigdzie indziej, lecz w Stodole. Stodoła, jak wiadomo jest miejscem na wsi, do której nie zagląda nikt prócz Boga i gospodarza. Bóg tylko wie jakie okultystyczne rytuały mogą mieć tam miejsce. Nie było to oczywiście bez znaczenia przy wyborze przez zespół miejsca na zagranie swojego bluźnierczego koncertu. Jako support wystąpił młody, polski zespół adeptów czarnej sztuki oraz Sevendust – sprytnie zakamuflowany pod nu metalowym brzmieniem zespół z (uwaga!) czarnoskórym wokalistą! Jest to jedna z najbardziej perfidnie utkanych profanacji mająca na celu przepuszczenie szatanistycznej muzyki BLACK METALOWEJ do mas. Szatan nie śpi, za to czujność chrześcijan maleje podczas tak niepozornych okazji jak byle koncert.

Na dowód, że gwiazda wieczoru – Disturbed jest zespołem szatanistycznym można przytoczyć wiele dowodów... utwory noszą heretyczne nazwy takie jak Piekło, Święte kłamstwo, Ukrzyżowany (i nie chodzi tu bynajmniej o Jezusa), w swoich utworach opowiada o śmierci, szaleństwie, opętaniach przez demony, a wokalista nosi na wardze wielki jak pazur Szatana metal i otwarcie przyznaje się do grania w diaboliczne gry komputerowe takich jak Diabolo czy Kłejk...

Samych danych na temat zachowań fanów podczas koncertu brak. Wiadomo natomiast, że byli oni w wyższym stanie egzaltacji, co świadczyć może tylko o jednym – doczesne przyjemności oferowane przez Szatana, aby odwrócić naszą uwagę od słusznego stylu życia, jaki propagował sam Bóg słowami Jezusa. Ich dusze już dawno zostały zaprzedane diabłu, niechaj będą przeklęte, lecz pozostałym polecamy podążanie za Słowem Bożym aż do kresu tego świata, a nawet i jeszcze dłużej.

Dr hab. Natanek Piotr

Źródło[edytuj]

  • Przedjutrze, 7 czerwca 2011.