NonNews:Urodziny Nonsensopedii

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nonsensopedia ma już 3 lata!

17 września 2008 Nonsensopedia obchodzi swoje trzecie urodziny. Przez kilka tygodni ekipa Nonsensopedii organizowała się, żeby zrobić z tej okazji coś wyjątkowego. Teraz czekają na opinie ekspertów i myślą, na kogo zwalić winę za niepowodzenia.

W ciągu trzech lat istnienia nasza encyklopedia zyskała niemal milion pisarzy (z czego 950000 nie ma na koncie żadnej porządnej edycji) i wielu więcej niezarejestrowanych czytelników. Aktualnie mamy dziewięciu aktywnych frajerów administratorów, kilkunastu innych strażników i wielu niezadowolonych niedoszłych autorów.

Po 1095 dniach istnienia Nonsensopedia zawiera 18 726 artykułów. Tak naprawdę jednak mieliśmy o wiele więcej wspaniałych arcydzieł ipków, ale admini, nie wiedzieć czemu, je usunęli. Spośród tych pozostałych stron mamy 43 artykuły oraz 62 grafiki na medal.

Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się całkiem zgrabnymi statystykami odwiedzin. Dziennie mamy około 20000 odwiedzin, co miesięcznie skutkuje wynikiem w okolicach 600000 wejść i 4000000 (czterech milionów) przejrzanych stron. Oczywiście wszystko zależy od miesiąca, bo ta liczba nie raz podskakiwała i do 800000 dla wizyt. Największą ilość odwiedzin do tej pory odnotowaliśmy 13 czerwca, piękne 164288. Związane to było głównie z incydentem arbitra Webba. W tej chwili królującymi hasłami z największą liczbą odwiedzin są m.in. nasza-klasa.pl; od miesięcy w czołówce emo; od niedawna Tibia; oraz nasza Gra.

Pisarzom życzymy wielu wspaniałych artykułów, a biernym czytelnikom miłych chwil spędzonych przy czytaniu naszej rzetelnej encyklopedii. Sto lat!

Źródła[edytuj]

  • Archiwa i statystyki Nonsensopedii, 2005–2008 rok.