NonNews:Utworzono klub obrońców dobrego imienia ojca Tadeusza Rydzyka

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

6 września 2018

Uwaga!
Ze względu na obraźliwe ataki i kpiny, wymierzone w dobre imię ojca Tadeusza Rydzyka, sąd rejonowy nakazał administratorom Nonsensopedii usunięcie treści newsa i zastąpienie go poniższym komunikatem.

Nieprawdą jest, że klub obrony dobrego imienia ojca Rydzyka powstał dlatego, że politycy Prawa i Sprawiedliwości liżą tyłek duchownemu z Torunia, a cały pomysł na klub został zerżnięty z jakiegoś filmu Barei. Rzekoma informacja, że ojciec Tadeusz Rydzyk dostał Maybachy od emerytów, którzy ostatnie pieniądze z ZUS-u dają duchownemu, naiwnie myśląc, że finansują działanie Radia Maryja, jest podłym pomówieniem. Jedynym prawowitym właścicielem Maybachów był pan Stanisław z Warszawy, który, jak wiemy, niestety, zmarł. Ponadto podśmiechujki z księży świadczą o wyjątkowej bezmyślności autora owego tekstu, który zapomniał, że to kościół katolicki wyzwolił Polskę z paszczy komunizmu i przywrócił chrześcijańskie wartości, na których zbudowano całą cywilizację europejską i ład wolnej Polski.

W wolnej Polsce niedozwolone jest publikowanie treści naruszających dobre imię duchownych. Autor newsa (syn byłej działaczki Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej i tajnej agentki ukrywającej się pod pseudonimem „Kobra”) został już zatrzymany i czeka na proces.Precz z komuną!


Stanisław Piotrowicz

Źródło[edytuj]