FotoŁowca 2020
Pochwal się swoim zdjęciem w FotoŁowcy – konkursie fotograficznym na najzabawniejsze zdjęcie wszechinternetów!

Nonsensopedia:Pierwsze urodziny

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

NonNews
Zobacz w NonNews temat:
Nonsensopedia vs. Wikipedia.PNG
NoweLogo2.png
Nuvola apps cookie.svg

Dnia 17 września 2006 Nonsensopedia obchodziła swoje pierwsze urodziny. Nonsensopedyści nic sobie z tego nie zrobili, oprócz wymiany logosa na bardziej paćkaty.

Przez rok istnienia najrzetelniejsza encyklopedia dostępna w internecie pozyskała sobie ponad sześciuset pracujących dzień w dzień redaktorów, śledzących serwisy BBC, PAP-u i CNN non stop, trzymających rękę na pulsie rynku wydawniczego encyklopedii w piętnastu największych językach świata. Mówimy w dwudziestu siedmiu językach i piszemy do Was, drodzy czytelnicy, z pięciu kontynentów, a w szczytowych momentach pracy bywają nas naraz nawet ponad trzy setki. Przedsięwzięcie, które prześcignęło Wikipedię (zobacz NonNews) jest finansowane z reklam po prawej, w które nie klikacie, bo wyłączacie adsy jakimiś diabelskimi programami. Dziękujemy za to!

Specjalnie dla was wydajemy dziennik Przedjutrze, prezentujący fakty, zanim jeszcze mają miejsce. NonNews to najszybszy serwis informacyjny w Polsce, z którego źródeł czerpią między innymi Onet.pl i TVN24. Ponad pięćdziesięciu reporterów jest zawsze w terenie, gotowych udać się tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla kraju i świata. Obserwujemy każde mrugnięcie polityków i znamy ruchy Jarka Kaczyńskiego nawet przed ministrem bez teki Gosiewskim.