Opera (program)
Ten artykuł dotyczy 'przeglądarki internetowej'. Zobacz też Opera. |
UWAGA Ten szablon nie ma ż a d n e g o związku z treścią poniższego artykułu, serio! |
Najlepsza przeglądarka internetowa
hasło propagandowe Opery
Po prostu najlepsze doznania internetowe
drugie hasło propagandowe Opery
A z jakiej przeglądarki pan korzystał? Z Opery? Czy pan jest normalny?
Bankowiec banku Nat-West w Wielkiej Brytanii
Jaaaa!! Ale Super!
Przeciętny użytkownik który ma dość fajerfoksa o Operze
Opera CJA już w sklepach!
Najnowszy NonNews o Operze.
Opera to nie tylko budynek, ale również bardzo przydatny program. Jest kolegą Fajerfoksa i pomaga mu w bronieniu świata przed IE i Google Chrome. Dokładniej – przeglądarka internetowa. Znakiem rozpoznawczym Opery jest czerwone „O”.
Przeglądarka ta zawiera wszystko co trzeba, a przynajmniej tak twierdzi jej fanklub. W Operze wszystko otwiera się w okienku głównym, bez względu na to, czy tak ma być, czy nie i właśnie dlatego jest to "najlepsza przeglądarka internetowa". Do innych zalet przeglądania wszechświata za pośrednictwem Opery należy ślimaczenie, rękoczynienie, antypopupowanie oraz nieblogopisanie.
Społeczeństwo
Z Opery korzysta Bogusław Kaczyński, co daje tej przeglądarce 2.2% udziału w rynku staromiejskim, lecz ostatnio pan Bogusław nie ma czasu na czytanie internetu, więc od 3 miesięcy udział Opery na rynku staromiejskim systematycznie się zmniejsza. Na świecie znani są również inni użytkownicy tej przeglądarki. Wszyscy oni słyną z cierpliwości, zamiłowania do posiadania wszystkich posiłków w jednej szklance oraz znienawidzenia konfiguracji przy pomocy about:config.
Kontrowersje
Tym, którzy twierdzą, że ich nie ma i że program jest ach, och, super duper, polecić należy obsługę własnego konta przy pomocy tej właśnie przeglądarki. UWAGA!!! Przed rozpoczęciem wszelkich innych czynności należy pożyczyć 200 zł (50 funtów, 100 euro) od sąsiada.