FotoŁowca 2020
W galerii twojego telefonu zalegają ci zabawne zdjęcia? Podziel się nimi w konkursie FotoŁowca i zostań łowcą roku!

Opera (program)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Logo Opery

Najlepsza przeglądarka internetowa

hasło propagandowe Opery

Po prostu najlepsze doznania internetowe

drugie hasło propagandowe Opery

A z jakiej przeglądarki pan korzystał? Z Opery? Czy pan jest normalny?

Bankowiec banku Nat-West w Wielkiej Brytanii

Jaaaa!! Ale Super!

Przeciętny użytkownik który ma dość fajerfoksa o Operze

Opera CJA już w sklepach!

Najnowszy NonNews o Operze.

Opera przy Firefoxie jest jak operowa aria przy początkującym grajku

Opera to nie tylko budynek, ale również bardzo przydatny program. Jest kolegą Fajerfoksa i pomaga mu w bronieniu świata przed IE i Google Chrome. Dokładniej – przeglądarka internetowa. Znakiem rozpoznawczym Opery jest czerwoneO”.

Hasło reklamowe

Przeglądarka ta zawiera wszystko co trzeba, a przynajmniej tak twierdzi jej fanklub. W Operze wszystko otwiera się w okienku głównym, bez względu na to, czy tak ma być, czy nie i właśnie dlatego jest to "najlepsza przeglądarka internetowa". Do innych zalet przeglądania wszechświata za pośrednictwem Opery należy ślimaczenie, rękoczynienie, antypopupowanie oraz nieblogopisanie.

Społeczeństwo[edytuj]

Nowa funkcja – gesty twarzy

Z Opery korzysta Bogusław Kaczyński, co daje tej przeglądarce 2.2% udziału w rynku staromiejskim, lecz ostatnio pan Bogusław nie ma czasu na czytanie internetu, więc od 3 miesięcy udział Opery na rynku staromiejskim systematycznie się zmniejsza. Na świecie znani są również inni użytkownicy tej przeglądarki. Wszyscy oni słyną z cierpliwości, zamiłowania do posiadania wszystkich posiłków w jednej szklance oraz znienawidzenia konfiguracji przy pomocy about:config.

Kontrowersje[edytuj]

Tym, którzy twierdzą, że ich nie ma i że program jest ach, och, super duper, polecić należy obsługę własnego konta przy pomocy tej właśnie przeglądarki. UWAGA!!! Przed rozpoczęciem wszelkich innych czynności należy pożyczyć 200 zł (40 funtów, 50 euro, 75 rubli) od sąsiada.