FotoŁowca 2022
Zalegają ci w galerii telefonu zabawne zdjęcia? Podziel się nimi w konkursie FotoŁowca i zostań łowcą roku!

Nonsensopedia:Antynonsensopedia

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Antynonsensopedia)
Logiem jest skreślona Nonsensopedia. Buahaha!

ZERO TOLERANCJI DLA GŁUPOTY W INTERNECIE!

Motto, będące ostrą samokrytyką

a mnie smieszy robienie kupy w majtki i puszczanie bonkuw. a hasua na nosnesopedi som niesmieszne i gupje.

Wypowiedź jednego z antynonsensopedystów

NO ONJI SOM GUPI BO OBRARZAJOM TIBJE A TO JEST TAKA SÓPER GRA. JA NA PSZYKUAD GRAM CODZIENNIE BO JOM LUBIE. NONSENSOPEDIA ŚMIERDZI!

Wypowiedź jednego z antynonsensopedystów

TO JEZD APSURT!!! JAG MOSZNA TAKJE GÓPOTY WYPISYWAĆ??? BES SĘSU

Wypowiedź jednego z antynonsensopedystów

MORZECIE GO KOPIOWAC POZWALAM MOŻECIE DRUKOWAC POZWALAM TEZ!!

Poglądy jednego z antynonsensopedystów na temat prawa autorskiego

Antynonsensopediaforum internetowe zajmujące się piętnowaniem słynnej, jedynej rzetelnej encyklopedii internetowej. Usunięta[potrzebne źródło] na przełomie sierpnia i września 2011 roku, a następnie założona ponownie.

Kto pisze?[edytuj kod]

Stanowisko zajmują ludzie o różnych poglądach, w różnym wieku i o różnym wykształceniu, a łączy ich jedno – nienawiść do Nonsensopedii. Można ich jednak podzielić na kilka grup:

 • byli Nonsensopedyści – użytkownicy, którzy z jakiegoś powodu popadli w depresję z powodu Nonsy. Najczęściej chodzi o skasowanie artykułu, do którego user był przywiązany i pracował nad nim całe dziesięć minut. Mogą to jednak być także zdetronizowani administratorzy, zablokowani użytkownicy i ludzie bez humoru, wyszydzeni i wyrzuceni z grona ludzi z humorem. Często mają dysleksję.
 • obecni Nonsensopedyści – fanatycy, którzy kochają swoją encyklopedię i rzucą się pod pociąg, żeby tylko uratować honor ogółu. Ignorowani, najczęściej zanikają. I dobrze.
 • Wikipedyści-wykształciuchy – użytkownicy kłamliwej encyklopedii, która jest parodią Nonsensopedii. Próbują ją zniszczyć i przejąć jej rolę.
 • Menele i uczniowie podstawówki – ludzie[potrzebne źródło], którzy nie wiedzą, o co chodzi, ale podoba im się używany przez antynonsensopedystów język. Mogą się dzięki temu wyżyć po szkole i pokazać, że są twardymi facetami/ostrymi laskami.
 • Internauci, którym znudził się Howard Webb – aczkolwiek działa to też odwrotnie (z Nonsensopedii przerzucili się na Webba). Często można ich zaliczyć do meneli i podstawowiczów.

Stosunek do Nonsensopedii i argumentacja[edytuj kod]

Nonsensopedia[edytuj kod]

 • Stosunek: jest głupia i bez sensu.
 • Argumentacja: wymyślają sobie jakiś artykuł i myślą, że jest śmiesznie. Artykuły są antykatolickie, antyPiSowskie, antyliberalne i demoralizujące. Administratorzy to kurwy i dziwki, a użytkownicy to debile. I na dodatek nie przyjmują artykułów 9-latków.

Gra[edytuj kod]

Newsy[edytuj kod]

 • Stosunek: zmyślają newsy, przekręcają i myślą, że jest śmieszne. To jest tak nieśmieszne, że aż śmieszne i dlatego żałosne.
 • Argumentacja: Nonsensopedia jest zła, bo Beenhakker jest holendrem i pedałem.

Kanciapa[edytuj kod]

 • Stosunek: zrzeczenie się odpowiedzialności jest do dupy.
 • Argumentacja: te debile naprawdę myślą, że ktoś to czyta.

Poziom[edytuj kod]

Można śmiało powiedzieć, że jest to forum o bardzo wysokim poziomie. Słaba argumentacja, używanie języka bardzo potocznego (często wulgarnego) i dysleksja większa niż na Wikipedii. Logo takie, jak u Nonsensopedii, lecz skreślone (mistrzostwo).

Linki zewnętrzne[edytuj kod]