Dyskusja użytkownika:Mihek

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
nonsa.pl
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

--Przemo dyskusja

13:38, 13 mar 2006 (UTC)

Grafika:Mapapionki.JPG[edytuj kod]

Czy znasz autora i licencję tej grafiki? Szoferka 11:48, 6 maj 2006 (UTC)

Osobiście robiłem to zdjęcie kilka dni temu. Mihek

Super, opisz w takim razie dla formalności to zdjęcie i drugie, które wgrałeś, jako {{GFDL}} Jestem autorem. Szoferka 11:54, 6 maj 2006 (UTC)
Zgłosiłam grafikę do medalu. Szoferka 14:08, 6 maj 2006 (UTC)

A ja znalazłem miejsce jej zrobienia: https://www.google.pl/maps/@51.4755578,21.4442242,3a,60y,293.72h,91.3t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAt5UZWBMMTnCZUsvhfp2Hw!2e0!7i13312!8i6656 195.43.67.70 (dyskusja) 09:21, cze 30, 2017 (UTC)

Re:Wieża ciśnień[edytuj kod]

Musisz skopiować np. z mojej strony tekst formatowanie takiej wieży, a potem znaleźć odpowiednie okienka, które Cię opisują. Generalnie będzie to wyglądało np. tak:

Wieża ciśnień:
Operation Upshot-Knothole - Badger 001.jpg Ten użytkownik popiera zasadę masowej zagłady wszelkich wandali.
Anty bieber.jpeg Ten użytkownik zwalcza przejawy Justina, Rydzyka i Palikota we wszystkich hasłach.

Żeby rozszerzyć wieżę, dodajesz kolejne szablony oddzielając je znakami "|-" i poprzedzając każdy szablon znakiem |. Do opisywania samodzielnego służy szablon user2, zobacz sobie na mojej stronie jak się go używa. Sorry, kulawo to tłumaczę, najlepiej będzie, jak skopiujesz sobie czyjąś wieże i ją dostosujesz. Szoferka 13:06, 6 maj 2006 (UTC)

Możesz zrobić galerię swoich grafik. Zobacz w:Pomoc:Grafiki#Galeria grafik. Szoferka 07:56, 7 maj 2006 (UTC)


Licencje grafik[edytuj kod]

Ładujesz do Nonsensopedii grafiki, których licencja nie została podana. Nieuzupełnienie licencji może skutkować trwałym usunięciem grafiki lub grafik z serwerów Nonsensopedii.

Uwaga: ten szablon może się zmieniać, co zaskutkuje jego zmianą na Twojej stronie dyskusji.
Wszystkie licencje: Nonsensopedia:Kategorie grafik

Jeżeli ładowane grafiki są Twoje autorstwa, udostępnij je na jednej z poniższych licencji, opisując je jako {{self|szablon}}, a w miejsce "szablonu" wstaw:

  • {{GFDL}} – Licencja Wolnej Dokumentacji GNU – udostępniasz grafiki na licencji identycznej do tej, na której są publikowane wszystkie teksty w Nonsensopedii;
  • {{PD}} – Public Domain (własność publiczna) – udostępniasz grafiki jako własność publiczną, zrzekając się jednoczenie praw autorskich;
  • {{cc-by-sa}} – Creative Commons (wiele wersji) – niektóre prawa zastrzeżone; zobacz więcej w kategoriach grafik i w artykule na Wikipedii dotyczącym licencji Creative Commons. Tylko się tam nie zasiedź, wracaj do nas!

Jeżeli ładujesz grafiki z wolnych źródeł (Wikipedia, Wikimedia Commons, Ourmedia, Wikia), zapoznaj się z szablon {{pochodzenie-link}}, aby dokładnie określić ich pochodzenie i jednocześnie dodaj licencję identyczną do tej, jaka znajduje się w miejscu, z którego pochodzi grafika. Jeśli nie znajdujesz dokładnie takie licencji, wgraj – jeśli potrafisz – odpowiadający jej szablon samodzielnie lub poproś o to jakiegoś admina (najlepiej tego). Uwaga: większość grafik w Uncyclopedii nie posiada określonej licencji i ładowania stamtąd grafik nie jest zalecane.

Jeżeli grafiki są screenshotami z telewizji lub programów, dodaj im szablon:screenshot. Takie grafiki mogą być w przyszłości skasowane. Podobnie jest z grafikami, które uznajesz za fairuse. Im również dodaj szablon.

Jeżeli grafiki pochodzą z innych stron, na których można odnaleźć informację Wszystkie prawa zastrzeżone lub All rights reserved, oznacza to, że grafiki nie mogą być ładowane do Nonsensopedii, ponieważ ich użycie jest zbyt restrykcyjne. Poinformuj o tym admina, aby ten skasował załadowaną przez Ciebie grafikę (podaj powód) i poszukaj podobnej grafiki w jednym z wolnych źródeł (Commons, Wikipedia angielskojęzyczna, polska Wikipedia, http://www.ourmedia.org/, Wikia). Zobacz też źródła wolnych grafik.

Jeżeli nie znasz licencji wgrywanej przez siebie grafiki, najlepiej będzie, jeśli dodasz link do miejsca, z którego ją ładujesz. Jeśli okaże się, że użycie grafiki jest zbyt restrykcyjne, grafika może zostać skasowana.

Podpis osoby, która zauważyła, że ładujesz grafiki bez licencji: Szoferka 18:58, 19 sie 2006 (UTC)