Dziewczyna

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Nie ufam niczemu co krwawi 5 dni i nie zdycha.

Mr. Garrison z South Parku o dziewczynach

W większości przypadków, im ładniejsza dziewczyna, tym jest głupsza. Pamiętaj że powiedziałem w WIĘKSZOŚCI, jest parę wyjątków.

Komentator YouTube o dziewczynach.

Dziewczyna – trudny do opanowania przez zwykłego śmiertelnika zespół urządzeń, których używanie sprawia znaczną przyjemność osobnikom płci męskiej. Przed użyciem trzeba zapoznać się z lekarzem lub farmaceutą dołączonym do opakowania, lub ulotką, gdyż każdy niewłaściwy związek zagraża twojemu życiu i zdrowiu (oraz osobom w twoim otoczeniu). Radzimy jednak od razu odpuścić sobie jakiekolwiek próby pojęcia tego mechanizmu. Jest on pożądany przez wiele osobników płci męskiej.

Kobieta składa się w 99% z piersi i tyłka, nieliczni – nazywa się ich gejami – zauważają coś ponadto. Urządzenie to posiada wiele nowoczesnych funkcji, których nie posiadają mężczyźni. Są to między innymi automatyczny generator bólu głowy, program do wydawania pieniędzy oraz oparty o technologie GPS laserowy wykrywacz obcych włosów na ubraniu/fotelu w samochodzie mężczyzny.

Dziewczyna jest także formą z najwyżej rozwiniętymi umiejętnościami przetrwania. Potrafi zaspokajać swoje potrzeby nie wydając ani trochę swoich pieniędzy. Posiadają także niesamowite zdolności, polegające na comiesięcznym krwawieniu i nie umieraniu lub chociażby popadaniu w anemię. Mimo całej tej doskonałości zdarzają się jednostki zaprogramowane inaczej niż reszta. Należą do nich lesbijki (zachodzą w korelacje z urządzeniami tego samego typu), zakonnice (do działania nie potrzebują innych urządzeń), nimfomanki (jednostki wymagające stałego użytkowania) czy wersje trans (z błędnym kodem wymuszającym zamianę podstawowych funkcji i parametrów).

Wersje[edytuj • edytuj kod]

 • Wersja testowa – przed wykształceniem zdolności surwiwalowych (znanych także jako miesiączka lub okres). Użytkowanie takiego urządzenia jest nielegalne i podlega surowym karom.
 • Demo – możesz zapoznać się z podstawowymi funkcjami urządzenia, ale nie można zgłębić jego zdolności, aby to uczynić należy zakupić pełną wersję.
 • Freeware – urządzenie dostępne dla wszystkich, jednak przy jego użytkowaniu istnieje ryzyko zawirusowania własnego systemu. Występuje zazwyczaj w Gimnazjum.
  • Freemium – odmiana ww. modelu dystrybucji, w której za co raz więcej musimy bulić coraz większe mikropłatności.
 • Pełna wersja – urządzenie posiadające wszystkie funkcje. Jednak aby móc z nich skorzystać potrzebny jest odpowiedni kod, zwany w języku potocznym pieniędzmi. Paradoksalnie użytkowanie pełnej wersji powoduje wiele strat. Przede wszystkim jest to utrata zasobów finansowych, blokada właściwie wszystkich alternatywnych działań jak wyjście na piwo/mecz z kumplami, lub nie daj boże singlami. Nieostrożne użytkowanie pełnej wersji dziewczyny może doprowadzić do jej rozmnożenia, powstają wtedy modele płci męskiej lub żeńskiej, jednak pozbawione podstawowych zabezpieczeń i zupełnie niesamodzielne. Użytkowanie na dłuższą metę więcej niż jednej pełnej wersji jest trudne do opanowania, a przede wszystkim kosztowne jest zakupienie drugiego kodu dostępu. Często zdarza się, że rachunki za wodę są tak wielkie, że nawet sam Bill Gates nie potrafiłby ich spłacić.
 • Wersja unique – kobieta, której szanse na trafienie są 58-krotnie mniejsze niż w przypadku wygranej w lotto. Dziesięć razy pod rząd. Kobieta ta posiada z racji swojej przynależności do płci damskiej pewne wady, lecz są one znikome i potrafią być zakryte zaletami, które (w)nosi. Ta wersja z racji swojej rzadkości jest bardzo pożądana i wymaga od mężczyzny jej zaplombowania zwanego potocznie rozkochaniem. Gdy już ta operacja się powiodła dostajemy rozszerzony model pełnej wersji, który uszczęśliwi każdego mężczyznę, ta kobieta potrafi zadowolić każdy typ mężczyzny jak: informatyk, kinoman, piwosz oraz resztę.

Istnieją także modele przestarzałe, jednak są one użytkowane przez bardzo nieliczną grupę osób.

Zabezpieczenia[edytuj • edytuj kod]

Do dziś wiele ludzi na całym świecie głowi się nad złamaniem chociaż cząstki zabezpieczeń Dziewczyny. Powstało wiele cracków jak i generatorów klucza seryjnego, które mogą częściowo zapobiec funkcji co miesięcznego rozmnażania. Każdy sposób jednak częściowo zawodzi i do dzisiaj nie ma 100% środka. Niektóre modele mają zubożałe funkcje rozrodcze, w efekcie nie trzeba stosować łamania zabezpieczeń. Istnieje także trainer o nazwie domina2000.

Obecnie nie można znaleźć żadnego serwera, na którym umieszczona jest instrukcja do zbudowania chociażby podstawowego modelu 887G-Dziewczyna. Jest to wielki zawód, szczególnie dla warstwy społecznej informatyków. Jedyne co z wielkim trudem można zdobyć, to gameplay'e z paradoksalnej wersji freeware, której płaci się za użytkowanie. Są one często nieporównywalne do Pełnej Wersji, ponad to, żeby co poniektóre zobaczyć, trzeba być posiadaczem karty kredytowej (rzecz jasna żeby za nie zapłacić).

Reklama telewizyjna pełnej wersji[edytuj • edytuj kod]

Uwaga uwaga, telezakupy z nowej serii, zamów już dziś, a w prezencie otrzymasz nic!

Kobieta 2000 z łatwością i dokładnością co do grosza monitoruje Twoje wydatki – dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu, już nigdy nie wydasz pieniędzy na niepotrzebne bzdury takie jak: motoryzacja, literatura, gry komputerowe, sport, podróże i inne, nieprzydatne do niczego sprawy, na jakie traci czas współczesny, niedojrzały emocjonalnie dzieciak!

Niniejsze urządzenie z prędkością światła monitoruje wszelkie zmiany zachodzące w Twoim portfelu, po czym korzystając z wbudowanej bazy danych, błyskawicznie ocenia przydatność życiową spożytkowanych przez Ciebie pieniędzy!

Korzystając z naszego produktu i odczytując z uwagą jego wskazania, zwiększasz swoje szanse na utratę Samczej Godności na rzecz trzydziestej ósmej sukienki, czternastego kompletu zasłonek do salonu i ósmego w tym roku remontu kuchni!

Taka okazja może się nie powtórzyć, zamów już teraz! Urządzenie nie wymaga instrukcji obsługi – jedyne, co musisz zrobić, to przetransportować je w pobliżu kościelnego ołtarza, gdzie specjalnie szkolony kapłan dokona pierwszego uruchomienia – gwarancja dożywotnia!

Nie czekaj, korzystaj z oferty! Szczegóły pod numerem 123 456 789!

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

Poradniki
Zobacz poradniki:
 • Nigdy nie są grube, choć zawsze powtarzają że są;
 • prawdopodobnie nie pochodzą z Ziemi, a przybliżonym miejscem ich powstawania jest Wenus;
 • poruszają się stadami trudnymi do rozdzielenia;
 • potrafią zaatakować osobnika swojego rodzaju, gdy ten przyjdzie w identycznej sukience;
 • wydają się reagować z metalami szlachetnymi np. złoto, srebro, platyna; oraz z minerałami typu diament;
 • posiadają talent do komplikowania rzeczy prostych do rangi nierozwiązywalnego problemu;
 • czasem piszczy dotykana w niektóre miejsca, a czasem nie;
 • nie ma do nich załączonej instrukcji;
 • częstą wymówką jest ból głowy;
 • mają zawsze rację, jeśli jednak wydaje ci się, że to ty ją masz, jesteś w błędzie;
 • z dużym powodzeniem nauczyły się wykorzystywać teorie względności relatywizm, przykład – Kochanie, wychodzę na 5 min do koleżanki, mieszaj bigos co kwadrans;
 • są jak dzieci – szybko się nudzą i myślą, że większe jest lepsze.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews tematy:
Słownik
Zobacz w słowniku:
Babskie gadanie