NonNews:Krzysztof Krawczyk kończy 70 lat

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Krzysztof już się bawi

8 września 2016

Krzysztof Krawczyk, polski piosenkarz, autor takich przebojów jak „Parostatek” czy „Mój przyjacielu”, stały bywalec Sylwestra na TVP2 i Opola skończył 70 lat!

W sobotę odbędzie się benefis Krawczyka. Wówczas Krzysztof Krawczyk zaśpiewa swoje największe przeboje, zabije swojego najlepszego przyjaciela, który zabrał sobie sam jego żonę, pokaże slajdy z jego pobytu w Indianapolis oraz w końcu wróci do swojego hobby wyniesionego z USA. Oprócz tego Krzysztof Krawczyk będzie zbierać podpisy do legalizacji marihuany, gdyż jak sam twierdzi, trzustka mu tak nie nawala po trawce.

Życzenia złożyli już: prezydent Andrzej Duda, organizatorzy Opola oraz rzesza fanów (czyli jakieś 38 milionów Polaków). Niestety doszło do małego zgrzytu – Maryla Rodowicz nie życzyła Krzysztofowi Krawczykowi życzeń, gdyż ma za złe to, że Krawczyk jest tak samo popularny co ona i że dobrze się trzyma pomimo gardzenia botoksem.

Nasza redakcja życzy Panu Krawczykowi 100 lat i wiele sprzedanych płyt z remksami „Parostatku”. Gdyby Pan był użytkownikiem Nonsensopedii, to pewnie średnia wieku aktywnych użytkowników wzrosłaby o 9 lat! Ma Pan już u nas honorowego bałwanka!

Z OSTATNIEJ CHWILI – Krzysztof Krawczyk zorganizował dla dziennikarzy wywiad, który będzie dostępny na żywo na YouTube. Wywiad odbędzie się na parostatku „Krawczyk” dzisiaj o godzinie 21!

Źródła[edytuj • edytuj kod]