NonNews:Kto wygra? Małysz?

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Koszulka z Małyszem, nieodzowny gadżet każdego kibica
NonNews
Zobacz w NonNews temat:

7 lutego 2007

Adam Małysz, nasz król bul i mistrz skoków, 32-krotny zwycięzca konkursów Pucharu Świata jest zdecydowanym faworytem buków i kibiców do zwycięstwa w dzisiejszym konkursie w Klingenthal.

„Fachowcy” z kraju naszych zachodnich sąsiadów nie wierzą jednak w niego... (zawsze wredni, ech.) Na internetowej stronie jednego ze sportowych portali umieścili więc ubliżającą mu ankietę...

Kto wygra środowy konkurs w Klingenthal? – brzmi pytanie. Do wyboru jest sześć odpowiedzi, z czego tylko cztery pierwsze to Adam Małysz. Piąta odpowiedź to: „no dobra, Uhrmann”, a szósta: „ktoś inny” (zakładamy, że o Wiatra tu chodzi).

Niemieccy kibice myślą jednak logicznie i w ankiecie oddali głos na kogo powinni. Tak więc: zdecydowanie najlepsze wyniki osiągnął pierwszy Małysz (ponad 50 procent). Pozostali Małysze mają ponad 6. Uhrmann – prawie 10, a „ktoś inny” - niemal 15.

Poproszony o skomentowanie sytuacji sam zainteresowany próbował szybko zmienić temat... – Pragnę oddać dzisiaj dwa równe skoki – powiedział. Zapomniał jednak, iż obiecał, że o dwóch równych skokach nie będzie więcej wspominał... – No dobra, ziom, jak Bozia dopomoże to postaram się, by drugi skok był lepszy od pierwszego – zakończył „miszcz” z Wisły.

Nasz serwis proponuje wam ulepszoną wersję ankiety...

Kto wygra zawody w Klingenthal?
Zagłosuj poniżej.
150
27
27
98
Oddano już 302 głosy.
poll-id 215D2840205D272CC340066E36C986BB

Źródło[edytuj]

  • Niemcy: kto wygra? Małysz, Małysz, czy może Małysz?, Onet.pl, 7 lutego 2007.