Przedstawiamy Wam nową Nonsensopedię – wygodniejszą, czytelniejszą, ładniejszą! Od teraz Nonsensopedia na komputerze wygląda tak, jak na telefonie – sprawdź!

NonNews:Mężczyźni kochają róż

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Najmodniejsze ptaki sezonu

13 września 2006

Mężczyźni wolą róż! Mają dość szarości, odcieni granatu i nadętych czarnych marynarek!

Kolor, który do tej pory był zarezerwowany dla płci pięknej, upodobali sobie mężczyźni. Zbojkotowali oni pogląd, iż w różu dobrze może wyglądać tylko kobieta. Na szczęście nie domagają się różowych pomadek, sukienek i torebek – w tej kwestii pozostaną sobą, postanowili jednak zmienić kolor ubrań na te, w którym ostatnio zakochały się kobiety.

Dlaczego tylko moja żona może nosić różowe koszulki, majteczki, skarpetki? Uważam, iż kolor ten doskonale oddaje moje usposobienie i podkreśla kolor moich oczu, więc nie będę z niego rezygnował – opowiada 25-letni Kamil.

Odczucia i nastroje[edytuj • edytuj kod]

Przedłużenie modności każdego mężczyzny

Z nowym trendem idą także piłkarze, gracze rugby, tenisiści, a także pływacy.

Wczoraj zamówiłem sobie nowy kostium. Połączenie różowego i niebieskiego. Widziałem coś podobnego podczas rozgrywek ligi francuskiej w piłce nożnej i wyglądało bardzo efektownie – zdradza nam Piotr Włodarczyknasza drużyna w ten sposób zdezorientuje przeciwnika i będzie zwracała większą uwagę publiczności.

Ale nie tylko piłkarze podążają za nowym trendem. Także miłośnicy techniki będą mogli znaleźć nowości w nowym kolorze. Pojawiają się różowe telewizory, różowe telefony komórkowe, różowe klawiatury, różowe monitory...

Uważam, że to świetny pomysł – mówi szczęśliwy posiadacz różowego odtwarzacza MP3 – Maciek – Jak idę ulicą z tym sprzęciorem na szyi, wszyscy się na mnie patrzą. Ful wypas! Nie ma co – jutro kupuję różowe adasie i ruszam do dyskoteki. Fajnie, że teraz nie tylko panienki będą wyróżniać się z tłumu.

Moja dziewczyna od dawna miała już różowy telefon, trochę jej zazdrościłem, bo sam taki chciałem mieć – opowiada 20-letni Arnold – kupiłem już różową lodówkę, różowy telewizor, mam całą szafę różowych slipek, różowiutkich skarpetek, ale ciągle brakowało mi telefonu. Teraz wreszcie będę mógł go sobie kupić, a kolegom z pracy oczy wyjdą na wierzch z zazdrości!

Ważne detale[edytuj • edytuj kod]

Niektórzy kostiumy wykonują sami

Podczas zakupowego szału należy jednak uprzedzić panów, iż nie można rzucać się na każdą różową rzecz. Należy dobrać odcień różu do karnacji, koloru oczu czy nawet cech charakteru. I tak:

  • delikatny róż radzę zakładać panom, którzy cenią sobie klasykę, dbają o siebie. Lepiej w tym kolorze jest także blondynom o niebieskich oczach.
  • Krzykliwy róż polecam panom metroseksualnym, pragnącym zawierać nowe ciekawe znajomości. Ciekawym jest fakt, iż kolor ten pasuje do wszelkiego rodzaju karnacji, koloru oczu, lecz najkorzystniej wyglądają w nim panowie o bujnych lokach.
  • Róż wpadający w czerwień doskonale podkreśli osobowość miłośnika nocnego życia, pubów, kobiet i alkoholu. Szczególnie modnym dodatkiem w tym sezonie są różowe opaski, które zakłada się na ogoloną głowę.
  • Róż indyjski natomiast zarezerwowany jest dla tzw. macho, którzy lubią postawić na swoim i cechują się hardością charakteru.

Kolor wabik[edytuj • edytuj kod]

Różowy, jak wiadomo, jest ulubionym kolorem pań, dlatego panowie ubrani w ten kolor mają szczególne powodzenie wśród tejże płci.

Lubię, gdy Marek ubiera się na różowo. Jest wtedy taki męski i od razu widać jego siłę charakteru, zaciętość i odwagę. Gdy pierwszy raz odwiedził mnie w takim stroju w pracy, omal nie zwariowałam z wrażenia i nie mogłam doczekać się powrotu do domu, by spędzić z nim miłe chwile – opowiada Kasia, 28-letnia ekonomistka.

Kobiety zwracają uwagę na dodatki, więc nie należy zapominać o różowych portfelach, sznurówkach.

Przesadą natomiast jest malowanie paznokci na różowo, a różowe pasemka mile widziane są tylko podczas imprezy.

Źródło[edytuj • edytuj kod]

  • Chłopaki lubią róż!, Onet.pl, 13 września 2006.