NonNews:Włochy wstrząśnięte!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nie, nie takie włochy

25 sierpnia 2016

Mamma mia!

Włosi o trzęsieniu ziemi we Włoszech

Włochy wstrząśnięte – dosłownie. Seria trzęsień ziemi uderzyła w tę część włoskiego „buta”, gdzie kończy się nogawka, a zaczyna but. A jeżeli nie lubicie przenośni, to po prostu w okolicach otaczających romantyczny Rzym czyli miasto pod wodą.[1] czyli tam, gdzie Romulus i Remus ssali wilcze cycki – było to tak dawno, że na świecie nie było jeszcze Chucka Norrisa ani Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka.

Tak czy siak, wczoraj, gdy słoneczko dopiero wschodziło i jeszcze nie grzało tak mocno, by możliwy był udar mózgu, Włochy nawiedziła seria trzęsień ziemi o przeciętnej sile około 6,0 w skali Ryszarda Richtera. W przeciwieństwie to Polskich „powodzian” sprzed kilku lat, ci ludzie z pewnością otrzymają właściwą opiekę. Wiemy to dlatego, że w TVN24 powiadomiono nas, że Włosi będą spać w namiotach, co jest bardzo złe. Ale przecież TVN24 kłamie, więc będzie odwrotnie – bardzo dobrze!

Z oficjalnych przedjutrzejszych danych również wiemy, że 150 osób, które miało według raportów miało zrobić kaput i dostać manto w niebie od Boga za świntuszenie pod prysznicem, lecz tak naprawdę porwali ich kosmici! Kosmici ci mieli mieć szarą skórę pokrytą łuskami, wytrzeszcz jak opona od Ursusa, i odbiorniki UNITRA zamiast ust, nadające Radio Maryja, więc jednak torturowali ofiary!

Źródło[edytuj]

Przypisy

  1. To jednak Wenecja, chociaż po trzęsieniu ziemi, cholera wie, co następne…