FotoŁowca 2020
W galerii twojego telefonu zalegają ci zabawne zdjęcia? Podziel się nimi w konkursie FotoŁowca i zostań łowcą roku!

Nonsensopedia:Kiepskie artykuły

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
To jest strona archiwalna. Słabe artykuły, niespełniające wymogów bądź po prostu denne prosimy kierować tutaj.

Znalazłaś lub znalazłeś kiepski artykuł? Nie chce Ci się czytać go do końca, zniechęcił Cię? Oto miejsce, gdzie takie przypadki można zgłaszać, a chętne osoby zajmą się poprawieniem artykułu lub – jeśli nie rokuje on żadnych szans na ulepszenie – zaproponują go do usunięcia.

Dodając nowe zgłoszenie korzystaj z poniższego schematu:

==[[Przykładowy tytuł]]==
Powód zgłoszenia i ewentualnie, co można poprawić w tym artykule. ~~~~

Po wpisaniu danych, kliknij na Pokaż podgląd aby sprawdzić, czy Twoje zgłoszenie jest w porządku, a następnie kliknij na Zapisz. Po takim zgłoszeniu ktoś zajmie się artykułem.

Możesz również samodzielnie wybrać artykuł, o którym sądzisz, że możesz go poprawić, a następnie wprowadzić w nim pożądane zmiany. Jeśli jest to konieczne, np. wtedy, kiedy znajdujesz wulgaryzmy albo inne mierne treści, nie bój się wyciąć fragmentu tekstu; pamiętaj jednak, aby tak poprawić sąsiadujące z nim zdania, by artykuł nadal był spójny. Jeżeli wprowadzisz jakieś poprawki do artykułu zgłoszonego na tej stronie, opisz je w odpowiedniej sekcji. Jeśli uznasz, że artykuł jest już na odpowiednim poziomie, możesz usunąć dotyczącą go sekcję.

Dodaj nowe zgłoszenie

Rammstein

Artykuł będący bardziej parodią tego, niż samego zespołu, i to bardzo słabą. Przefantazjowany, ale bez konsekwencji - przemielone imiona i nazwiska oraz tytuły utworów i płyt mieszają się z tymi prawdziwymi. Problematyczne ulinkowienie, błędy ortograficzne, chaotyczna składnia. Generalnie poziom poniżej progu akceptacji.

A banda zasługuje na naprawdę solidny art, dostarczając swoimi dziejami i dziełami rzadko spotykany ogrom materiału nonsensopediowalnego. Hyginho 18:44, 11 kwi 2007 (UTC)

Dobra! Już nie gnójcie mnie za jakość mojego pierwszego artykułu. W najbliższym czasie postaram się przerobić to na coś naprawdę dobrego. [[Terrapodian]] Ni!

Tola_Szlagowska, blog_27

jeden artykuł pdopięty pod nazwę zespołu i jego wokalistkę, nie pałam miłoscią do b27, ale cvhciałem się 2 razy pośmiać a tu 1 artykuł ;/

Przekierowanie można rozbić, takie przekierowania od tego są. Szoferka 09:59, 17 cze 2007 (UTC)

Pupa

Taki ponętny, wielofunkcyjny i ciekawy element ciała a artykuł po prostu ... do dupy. Słuchajcie przecież wszyscy, tak naprawdę, lubią pupy, pupeczki, tyłeczki, dupeczki itp.!!! Zróbmy coś z tym!!! Adrian Rzepiszcznawijaj 18:15, 25 maj 2007 (UTC)

Może przenieść pod dupa? Szoferka 03:29, 26 maj 2007 (UTC)
pod dupa nie, dupa jest taka ordynarna a poza tym to nie to samo. Trzeba odpicować pupę :) postaram się zając tym dziś w nocy Adrian Rzepiszcznawijaj 18:15, 28 maj 2007 (UTC)

McDonald's

Obrzydliwe!Szczególnie początek artykułu("...połączone z rzeźnią świń i koni...").Chyba ten,co pisał ten artykuł nie pomyślał o tym,że to już nie jest śmieszne,ale że to już jest no...no...niesmaczne,no!Zapomniał o tym że są ludzie którzy mieli okazję oglądać w internecie chociażby jak to wygląda.Zmieńcie to,błagam,bo człowiek dostaje normalnie drgawek.--Mimo Że 06:08, 4 cze 2007 (UTC) P.S:czytałam o "naszej opcji".Ale zrozumcie,że to jest już lekka przesada.Nie ma tu o katolach ani nic w tym stylu.No po prostu wątpię,czy to jest śmieszne.A przecież chyba Nonsensopedia to encyklopedia humoru,a nie niesmaku?--Mimo Że 06:13, 4 cze 2007 (UTC)

Punkowe jest to hasło, ale znikąd się nie bierze (np. Guernica Y Luno), co więcej, sporą szansę dla niego widzę właśnie w poprowadzeniu po tej linii. Szoferka 10:10, 4 cze 2007 (UTC)

Wywaliłem te konie, czy teraz jest lepiej?kroliq 17:00, 23 maj 2008 (UTC) Edytowano przez stroggowy_zabijaka: Znów są te konie i świnie.


@Jak ci sie nie podoba to spierdalaj --Upierz91 20:47, 23 kwi 2009 (UTC)

Wykazałeś się wybitną kulturą osobistą i umiejętnością inteligentnego i rzeczowego przedstawienia swoich racji. Godne raczej tej gorszej kategorii punków, ulicznej chmary bezideowych pijaczków, niż użytkownika tak zacnej strony.

Ja

no coz jesli mam szczerze mowic to ktos sobie zrobil z tego atykulu i uzywa wku... wpieniajacych PokEmoNwYCh LiTereK

To stylizacja. Czy taka odpowiedź Cię zadowala? Szoferka 20:01, 6 cze 2007 (UTC)

Ja jestem na NIE Milya0 19:46, 27 lut 2009 (UTC)

To jest debilne. Najpierw niby to przypomina bloga i jest pokemoniaste P1sM0, potem go nie ma, potem znów jest, a na koniec jest podtytuł "Jesteś zagubiony?" i co to ma do całej reszty to nie za bardzo wiem. Ja też jestem na NIE EVENo 22:01, 08 gru 2009 (UTC)

To właśnie ma ukazać że większość internetowych "JA" to pokemony, trolle, n00by i dzieci neo... ale i tak artykuł jest to D... MarkusTJ czego ode mnie chcesz? 19:25, gru 16, 2009 (UTC)

Mnie się to w ogóle nie podobało. Jakieś porypane dziecko wypiło za dużo kawy i mu odwaliło. Ja, moim skromnym zdaniem uważam, że trzeba by było napisać ten artykuł jeszcze raz i to z sensem. Jestem na NIE . Day~And~Night 19:40, gru 23, 2009 (UTC)

Nic nie zmienimy, bo to przecież celowo tak jest. Mnie też to wpienia, ale przecież kilku ludzi uroiło sobie, że to tak ma być i się tego nie zmieni. FutbolMaster 15:03, sty 2, 2010 (UTC)

Błagam usuńcie to, albo zróbcie aby to chociaż bawiło... To pokemoniaste pismo + bełkot to nie najlepszy artykuł. --Pomarańcza wesoła.jpgCzułyStefan 20:41, mar 30, 2010 (UTC)

Po ch**a to pokemoniaste |> | $ |\/| (). Totalna klapa.BaalTyon 09:05, kwi 10, 2010 (UTC)

Niech sobie będzie stylizacja. Ale po co? Tu można by było napisać coś b. fajnego, w stylu " Ty" lub ew. "Źle skategoryzowanego artykułu" (nie wiem czy dobrze napisałam).

Jestem na NIE LuckyThirteen 17:59, cze 12, 2010 (UTC)

Żydomasoneria

eh, no po prostu cały artykuł się kupy nie trzyma, a te emoteksty o nieodpisywaniu zadań (oh, fuck, jak mi przykro, chyba pójdę się pociąć) są na poziomie... nie są na poziomie. żadnym. strasznie banalny tekst, a przez to wcale nie zabawny. nuuuuuuuuuuuuuuuda.

(Chimerka 16:12, 29 paź 2007 (UTC))

Fakt tekst jest dość słaby nie ma składni jest dość dziwnie napisany bez znajomości tematu (Użytkownik:Mossif 21:22, 3 gru 2009 (UTC)

Gdańsk

Artykuł b. wulgarny i mało zabawny. Przeczytałem to do końca i pozostał mi niesmak żenady. Dla porównania Gdynia jest opisana ciekawie i zabawnie.

Już czeka na redakcję. Szoferka 22:33, 1 gru 2007 (UTC)

To bardziej wygląda na poradnik.

Białoruś

Nie jestem pewien, ale czy przypadkiem niskie rachunki za gaz nie skończyły się ok. rok temu po brutalnej interwencji GAZPROMu? Werni 17:41, 20 gru 2007 (UTC)

Wojna

Jest to artykuł nudny, niciekawy, nieco podręcznikowo wyrazony. Bełkot!!

Mi się podoba , chociaż fakt , po części jest bełkotem. Trampek 17:44, lip 5, 2010 (UTC)trampek

Gareth Southgate

Po prostu kiepskie. Nie da się z tym nic zrobić, chyba że Pan Gareth wsławi się czymś zabawnym.

Howard Webb

Wszystkie wątki mieszające tego niegodziwego węża z błotem są notorycznie usuwane, ale jednocześnie dopuszcza sie tam częstego użytkowania genitaliami w zdaniach.

Proponuję obejrzeć jedną z wersji i napisać jak najciekawszą, nierealną i absurdalną biografię tego zgniłego sprzedawczyka.

Pozdrawiam dem0nter

W.I.T.C.H

Artykuł byle jaki, ale można by go jeszcze uratować Lotk 20:00, 1 cze 2009 (UTC)

Pochylę się nad tym artem w niedługim czasie. –Cerber–Kim jesteś i dlaczego mnie nie cierpisz? 20:21, 1 cze 2009 (UTC)

Myslę, że artykuł w całości do poprawy. Day~And~Night 19:46, gru 23, 2009 (UTC)

CD-Action

Ten artykuł to albo słaby żart albo niedouczenie autora.Nie wiem dlaczego tak w tym artykule opluto CDA.Myślę że można żartować z wielu rzeczy ale do pewnego stopnia smaku.

Dodatkowo zdjęcie w artykule jest trochę dziwne, bo na okładce widać, że jest recenzja do GTA 4 i The Sims 3 (gry, ktore już istnieją), a podpis mówi: "CD-Action za kilka lat".

Myślę, że nie tyle recenzja, ile same gry na płytce, właśnie już jako "stare". ;] A artykuł... rzeczywiście byle jaki, można więcej, no i jak każdy artykuł IMHO powinien mieć akapity (nagłówki). #Argh! Dicere arg(h!)entum est 19:02, gru 20, 2009 (UTC)
Kupuję CD-A i mogę stwierdzić, według obecnego wyglądu, że to nie są recenzje, a gry na plcie. W gruncie rzeczy artyuł jednak wymaga gruntownego (choć i bylejakiego, ale na lepsze)poprawienia go BaalTyon 10:53, gru 30, 2009 (UTC)

Młotek

Strasznie krótkie i nudne. Tutaj do młotka powinno być więcej rzeczy np. Skojarzenia czy coś. Mrbobr 09:43, gru 19, 2009 (UTC)

To jest po prostu stub. Zamiast narzekać rozwiń go! :P Fallen 12:03, gru 20, 2009 (UTC)

No i tu problem, że nie wiem jak :D 83.4.177.240 14:28, gru 20, 2009 (UTC)

To zostaw w spokoju, może trafi się ktoś z weną, kto to rozwinie. Myślę, że jest dobrze rozpoczęte, dlatego nie ma sensu kasować. Fallen 15:31, gru 20, 2009 (UTC)

Benedykt XVI

Jakoś tak. Trochę ciężko się czyta, część humoru wyprowadzona na siłę. Brakuje rozwinięcia jego ciemnej strony (wizerunek etc) i poszczególnych osiągnięć jako papieża (Ke?). Niby stub, ale nie wiem, jak to wszystko potem uspójnić. :D #Argh! Dicere arg(h!)entum est 19:02, gru 20, 2009 (UTC)

Kali

Artykuł ciekawy, ale można więcej napisać.

Within Temptation

" Jako pierwszą Robert zaangażował wokalistkę – swoją dupę i prywatną prostytutkę - Sharon den Adel (z gr. "zerżnij mnie")

to samo co Jeroen van Veen, tylko na chuju;

wargi sromowe ; "

żenujące. tak beznadziejnego artykułu chyba nie widziałem jeszcze.

Jak dla mnie to to jest artykuł nie tyle co do poprawy, a do usunięcia. EVENo 08:24, lut 24, 2010 (UTC)

Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116

Kiepskie i nudne :/ w ogóle nie śmieszne * * * Kaszk wpieprzył datę :< 13:04, mar 17, 2010 (UTC)

Zero pomysłu, żałosna próba przeróbki z wikipedii. Wywalić, bo nikomu niepotrzebne. Ziuuu 22:45, kwi 14, 2011 (UTC)

Kiepski i żałosny humor

Nie podoba mi się to, co tu przeczytałem o Radiu Maryja. To nie jest śmieszne, ale raczej żałosna próba wyżycia się.

Po co się tutaj zarejestrowałeś skoro arty cię nie śmieszą. Mi radio maryja bardzo się spodobało Grundiel 15:28, mar 18, 2010 (UTC)
W sumie ten kto to zgłosił ma trochę racji... Obrazek a'la Metallica mnie rozbawił, ale śmieszny art można zrobić opierając go na samej prawdzie :) * * * Kaszk wpieprzył datę :<

Artykuł o Radiu Maryja

Artykuł o Radiu Maryja zawiera obraźliwe sformułowania. Rozumiem, że można się pośmiać, ale wszystko ma swoje granice. Tą granicą jest czyjeś dobre imię.

Szkoda, że tej samej zasady nie trzyma się wyżej wspomniane radio. Chyba, że tylko Kohorta Mohera ma prawo do krytykowania innych. A poza tym, tak już po prostu ode mnie... kto tam ma jeszcze "dobre imię"?

Nightwish

Beznadzieja.da radę go napisać dużo lepiej i autor myśli że przekręcenia w stylu najghtfisz są śmieszne. Czysta żenada. ZentroXenon 12:52, mar 19, 2010 (UTC)

Dąb Bartek

Nonsens, bełkot i w ogóle. Trojanin 17:59, mar 22, 2010 (UTC)

A ja lubię tego arta, bo jest tak bezsensowny, tak nieudolny, że aż miło się to czyta. Zresztą trudno będzie chyba ukręcić coś naprawdę konstruktywnego z takiego tematu Emdeggergadajka 20:54, mar 30, 2010 (UTC)
Taki badziew nadaje się tylko do kosza. Totalny bełkot i wcale nie czyta się miło. Ziuuu 22:41, kwi 14, 2011 (UTC)

Iron Maiden

Artykuł nawet niezły, ale: 1. Można by trochę więcej, oraz 2. Fragment o utworach nie jest śmieszny (oprócz paru fragmentów).

Cristiano Ronaldo

Wyśmiewanie, wyśmiewaniem ale to już po prostu chamstwo. A poza tym artykuł od messiego tez jest usunięty. Prosze coś z tym zrobić! Santiago619 09:43, sie 11, 2010 (UTC)

Avatar (film)

Bełkot i ogólnie widać że ktoś zaczął pisać artykuł bez lepszych pomysłów,grafiki dobrze dobrane ale reszta wymaga gruntownej przebudowy.ZentroXenon 19:02, sie 21, 2010 (UTC)

Artykuł był dwukrotnie zgłaszany do NKU, dwukrotnie odrzucany przeze mnie jako bardzo słaby merytorycznie i konstrukcyjnie. Autor z tego co pamiętam nie palił się do zmian, toteż pozostanie najprawdopodobniej w swojej kiepskiej formie. Ingerencji zgodnie z zasadami Nonsensopedii, że nie zmieniamy gruntownie treści artykułów autorstwa użytkowników z dość dużym stażem nie mogę się podjąć. Nic z Twojej prośby, nistety, raczej nie wyjdzie. Emdeggergadajka 11:13, paź 15, 2010 (UTC)

Pogwizdów

To jest piękna, szanowna podziwu wieś.

Half-Life

Artykuł nawet niezły, ale kompletnie mija się z prawdą. Ostatni autor chyba nie grał w HL'a... Brak podpisu - litery strajkują. 09:05, paź 10, 2010 (UTC)

Jako niegdysiejszy miłośnik serii mam prośbę: napisz proszę, gdzie artykuł mija się z rzeczywistością, a chętnie go zredaguję, bo od tego tu głównie jestem. Nie ukrywam, że mam ochotę posiedzieć nad artykułem, ale sam widzę, że jego treść nie pozwala mi na zobiektywizowany opis. Emdeggergadajka 11:07, paź 15, 2010 (UTC)

Crash Bandicoot

Nie mam głowy do poprawy, więc jak ktoś ma to proszę bardzo. Ξ\ /ΞИ Ankieta/Sala rozmów 15:23, paź 25, 2010 (UTC)

Balonowa (Łódź)

Skasujcie ten artykuł całkowicie bo jest głupi i bez sensu nie ma czegoś takiego jak Retkinia Balonowa Sebak1313 (dyskusja) 22:40, wrz 23, 2011 (UTC)