Oto nowa skórka na Nonsensopedii – lepsza dla dużych monitorów, ładniejsza i spójna z tą na telefonach! Od teraz Nonsensopedia na komputerze wygląda tak, jak na telefonie – sprawdź!

Kali

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Kali być człowiek i mieszkać w busz. Kali znać duża polska człowiek. Kali być z dżungla. Jak Kali ukraść krowa to dobrze, ale jak kto inny ukraść Kali krowa to źle.

Kali podróż[edytuj • edytuj kod]

Kali dużo podróżować po Europa i Afryka w lato. Kali bardzo podobać tu. Kali przyjechać też do Polska. Kali znakomicie polski język znać. Kali umieć rozumieć polski człowiek. Kali podziwiać Polska za pierogi i bigos. W Polska zawsze woda być, nawet móc pić wychodek. Kali lubić polska młodzież, która zawsze uśmiechać Kali (tylko ona krzyczeć „spieprzaj czarnuchu”). Kali zawsze miła wspominać pobyt w Polska. Kali przyszłość tu wrócić.

Kali wioska[edytuj • edytuj kod]

Kali mieszkać w dżungla w chata z palma. Kali mieć plemię. Kali plemię żyć na palma polana. Kali wyruszać w świat szukać żona dla Kali. Wszystkie zawsze się uśmiechać i machać Kali. Kali żona spłodzić pięć dziesięć dzieci. Kali wierzyć w Buchta-Fudha. Buchta-Fudha sprawiedliwy jeść. Buchta-Fudha chronić Kali od zła siła. Kali być szczęśliwy.

Kali piłka noga[edytuj • edytuj kod]

Kali lubić futbol. Kali grać futbol z plemię Kali. Kali plemię nie wiedzieć dlaczego, plemię Kali nie umieć grać futbol. Kali chcieć puknąć ich w Webb. Kali woleć żona nie grać w futbol, ale żona grać. Kali lubić polska reprezentacja. Buchta-Fudha mówić Kali we sen futbol zła ale Kali ignorować Buchta-Fudha mówić futbol zła. Kali mieć magiczna skrzynka gdzie małe ludki grać futbol.

Kali skoki narta[edytuj • edytuj kod]

Kali lubić też skoki narta. Kali usłyszeć o skoki narta w Polska i Kali to polubić. Kali kibicować Polak w skoki narta. W magiczna skrzynka Kali małe ludki czasem skakać narta. Kali nie wiedzieć tylko, dlaczego tam ziemia biała.

Kali wolna czas[edytuj • edytuj kod]

Kali lubić drewno. Kali robić trach trach, i budować wioski. Kali ma noga z drewna. Kali lubi kupować.

Co Kali lubić jeść[edytuj • edytuj kod]

Kali lubić jeść słoń. Słoń być mniam mniam.