Przedstawiamy Wam nową Nonsensopedię – wygodniejszą, czytelniejszą, ładniejszą! Od teraz Nonsensopedia na komputerze wygląda tak, jak na telefonie – sprawdź!

Najczystszy z czystych nonsensów

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Nigdy nie wiesz, kiedy oni już uzbierają, a ty w śpiączce piszesz jak te antylopy na imprezie.
Hahahaha!!!
Jeśli lodówka się zbuntuje, to krzesłem ją!
Ale jakie to ma znaczenie, skoro kaloryfer ci wlazł do piernika?
Czyż nie opowiadałem o łaciatych pasikonikach przywiązanych do ozdobnych lampionów?
Nigdy nie stawiałem sobie za zadanie kamerowania świąt kościelnych jak tylko popadnie w kwiecie tulipanu.

Nie było hamburgerów na wystawie pod kątem kabla USB!

Po co podpis, jak i tak przemijają chwile

Komentarz Oscara Wilde'a irytuje to już po kilkukrotnym patrzeniu na ten widelec.

Jak sprzedasz to, mimo rdzy to i na napój nie będzie wystarczać

- Ma pani Hamburgera?
- A masz może maszynkę do golenia?

Najczystszy z czystych nonsensów, bełkot nad bełkotami – działanie ogryzka na jonowanie kiedy to policja miała za zadanie funkcjonowanie drukarki ot tak. Lepszym przykładem jest abstrakcja nie miała z tym nic wspólnego, muszę powiedzieć, że to naprawdę był lizak. Jeśli twierdzisz, że flood złym tworem jest, wiedz iż mały duch lubi pospać w asfaltach betonu pod skorupą wielbłądziego mamuta. Przecież one nigdy nie zrozumieją South Parka, ewentualnie nauczą mnie robienia frytek bez wazeliny. Zjedzenie chleba było ciężkie dla jego matki w czerwonym stadzie koników palnych. Poza tym wapno palone ma fajny kolor, że aż bym mógł kupić do tego 2 pary frytek i majonez. Jeśli jednak zechcesz spróbować klapek na oczy, pójdź do antyramy i naciśnij dowolny klawisz.

Kawały o blondynkach i wszelkie odmiany ryb słodkowodnych nie nadają się na pieniądze[potrzebne źródło], po co ci ten lód wodny. Czarno-białe buty w kratkę i wtedy to scyzoryk, nie miałem zapalniczki to wszystko skończyło się na paluszkach[1]. Nigdy o tej podstawce nie wiedziałem, dlatego pianino wstawiłem na środek, a tu Ash Ketchum i już nigdy nie będzie dżdżownicy. A szkoda bo widziałem, że dobrze się spisywał, jeszcze wczoraj jak z serem ganiał po podwórzu to jak pies szczekał to i piaskownica, w każdym bądź razie lampka wina i język angielski, a do tego trochę pieprzu i mamy małe gofry z miodowym posmakiem. Stworzyło do doskonałe warunki do rozwoju sieci IRC oraz butelek myślowych. A jak wtedy piorun trzasnął to jak w kopalni stali to chusteczki higieniczne albo i nawet, w gorszym wypadku fioletowa substancja chemiczna, oni to właśnie jedli. Pucołowate policzki i trochę wafelków, gdzieś wtedy rosły cytryny, może trochę wcześniej, tak od światełka. Nie muszę państwa, że projektu przedstawia interpretującą wobec zadań przez. A Wikipedia ma rozległe pola kukurydzy, że e-mail. Natomiast dres od gatunku komunistycznej[kwas deozyskrybonukleinowy] siekiery, która spasikoników Window$hit Interweb Exploder, SDU adminowi robal.

Taki żal, że aż Menel. Niewiarygodne, Ewa poszła do jonizacji, bo ogórek to masło bez rzeczywistości. Belgia, ja nie wiem czemu klawiatura miała zastrzelić jednego z telefonów, bez poprzedniego telewizora z działaniem matematycznym. A na ostatnim z dżemów to już pustynia, tak rozległa, że każdy z ludzi widzi Kinder Niespodziankę. Kontemplując przegryzał coś, ale było po zębach widać, że zachowanie jet złe, a niedostojny jest obywatel, który to i owo zrobił dla tego gatunku owadów. Wszystkie ze zdjęć z płyty to historie z palca wyssane, nikt przecież tego hamburgera nie widział, a w dyskoncie spożywczym tych kilobajtów było jak najmniej. Tak więc – co ma z tym wspólnego Osama Bin Laden? Gubiąc się w myślach, jak żółta żaba w przeszłości mlekodajna, dająca nie-pierniki. Gryzło mnie to, zwłaszcza pod pachami, bo obrażenia Jeepa były dość duże, można by rzec, że jednak biszkopt cioci jest najlepszy. Ambicja przysłów polskich i wszystko co związane z rozległym światem to nic innego jak IRC i wszyscy inni wyznawcy islamu. A co na to Einstein? Nikt nie wie, co stało się z tymi lufami, aczkolwiek ona i on robili to wtedy na chmurze i jak żuk, to wszystko było surrealistyczne.

Kazano mi na trampolinie orzechy w czekoladzie, co ciupaga i opakowanie, tak by Szpakowski. Na ostatni moment mignęło, rozgniewało Westerplatte jak masz bursztyn w serwetka to brązowa żbik. Megapiksele na razie nie konopia to cwany lis, nie potrafi jak czystemu dać rozpuszczalnik, po co szukać dziury w całym? Kulka i rzemyki, w ostateczności można i obrzezać, ale kto trudziłby się jak to nie Zawisza Czarny, a te rybki to one w akwarium nie pływały tylko górka śnieżna. Przeglądarki jak na muchy chleb gardło to załamało, bo ponieważ, co na to rodzynki wie tylko lekki czołg. Dwa monitory syntezator, targnął się na życie absolwenta, co ja wtedy nie mogłem spowodować, że brud. No i opadło, po dwóch miesiącach nie wiedziałem, że kolonia i poruszała tym pędzlem, sudoku. Zagraniczny, w takim razie żeneta afrykańska, guma do żucia, nie... Przecież oni wszyscy ciągle mnie prześladuje, gdy tylko widzę rolkę, to wszyscy mną papier na błyskawicę się rozlało wszystko, bo to był port Bluetooth, nie Adam i Ewa. Nie w tej rubryce widziano czarnych rycerzy, a jedynie tabelka linkowano tylko dlatego, że odcień niebieskiego był stalowy oraz lodówka przestała prać. Kazali mi się rozebrać, bo powiedzieli żebym się ubrał. Ale koleś nie miał z tym nic wspólnego, bo mył czyste talerze z pingwinami bez dziobów. I cholera by to wzięła, bo było doskonale - w życiu jeszcze tak długo nie leżałem na krześle. Wypiłem schabowego wiaderkiem i zażyłem klawiatury pól. Potem widziałem nie patrząc jak w słonecznym cieniu na drewnianym kamieniu siedziała ośmioletnia staruszka. Po długiej chwili przyszedł do niej stary pan z długą brodą bez zarostu i nic nie mówiąc rzekł: ale mamy dzisiaj mroźny upał. Zawsze, kiedy alkohol pisze kołdry, to ty miotasz się po stodole - zupełnie jak te dinozaury z przyszłości, ale kiedy srają na miny przeciwlotnicze! Serio, gdy system dziesiątkowy... Niczym nie pijąc, Haumea i koronawirus. Pomocy! Wącham jajka! Glina sądu odwala tło gorzkie, że nawet włócznia zaczyna ruszać brom.

Odgrzewanie odgrzanego[edytuj • edytuj kod]

A właśnie, że tak, te żyrandole wisiały wspak, tak jako że ta owca była krótko ostrzyżona to pozwalam Ci zjeść te okropne arbuzy. Tylko nie zniszcz kserokopiarki

Funkcja płazów wesoło skaczących po lesie niedźwiedzi. Koniczyna polna to taki niewielki stwór z czterema kudłatymi odnóżami przednimi, Ha ha ha krzaki i forum internetowe. Jeśli myślisz, że korek wycisza perkusję – zjedz ukraińskiego cukierka i możemy iść. Widziałem, jak chmury deszczowe śpiewały o zmutowanych długopisach. Flądry? Nie widzę różnicy między ludźmi czyżbym miał agrafkę w myszy gdy dziamdziam? Zło, hi hi, by stać się lepszym człowiekiem. Nie patrz, co powie Marek Grechuta o twoich oknach, zbieraj pokemony używając sylab. Premier lubi rozgrzebywać, ale nie mów mi o naleśnikach kiedy aligatory się patrzą groźnie. Niewielki ten kalkulator, ale poręczność nawet najbardziej brązowych warzyw to tak jak półka sklepowa. Obowiązkowe są tu przeciwsłoneczne okulary, ich brak powoduje płyty DVD z historią piłki nożnej. Hardcore'owy jest ten chomik, prawie tak jak pisanki. Piszesz pamiętnik bo twoja pamięć sięga prawie tak daleko jak ja widzę matematyczne wzory na bolidzie Formuły 6. Wszystko widać jak na zegarku, ta maszyna nie wystartuje bo czego ja tu siedzę, tak nad rzeką to nie ma nawet dróg dobrych, a co dopiero pomarańcza. Gdzie jest wejście do tego lasu. Demoniszcze. I nie patrz na te runy, grzeb w kasecie i wybierz swoje przeznaczenie przez jazdę na motocyklu z łyżką w zębach. No, już odłóż te kredki i ubierz error 404 w kawałek pizzy z grzybami halucynogennymi ze stali zardzewiałej

Film dla ludzi o mocnych nerkach, doskonale można to ujrzeć wyciągając lornetkę i mlaszcząc nad czekoladowym waflem. Wszystko to teoria spiskowa, nie widać kakao i nikt nigdy nie zaznaczy tarczy do lotek. Opakowanie na płyty nie jest tapicerowane, a głoskowanie nie Mitsubishi, wszystko łączy cudowny czerwony graniastosłup. Na samym końcu pokazali nam piramidy i wniesiono kot dachowiec spadał na sprzęt i po kolei łamał palce ciosem karate. Niczego nie świadomi wywołali alarm przeciwpożarowy, ale nie wiadomo po co, bo po chwili towarzystwo się rozproszyło i nawet klucze się znalazły w tym śniegu. A jakim cudem była Wielkanoc? To już by trzeba na gitarze zagrać, żeby wyłączyć tą pralkę, i sam nie wiem w jakim stopniu to ma pomóc na termometr, przecież ciasto jest ciągle jedzone, a oni naprawdę nie skakali z tego dachu! Nie widzę przeszkód by takie wahadło tu postawić, ale jak to zobaczymy to się dowiemy czego ładowarka nie działała i co ma do tego kozie mleko. Przecież świat ma cztery strony i na każdą można mieszać wapno, które lubią nawet orangutany i pokemony. U mojej starej to znaleźli flaka, potem nie było dinozaurów

Klawisze amuletem zwinny napęd, stary człowiek to nie ja byłam Ewą! Klęczy taki biedny, ale diuracja wie on torpeda trebuszet, nie pokazał rankingu

Jaki ołówek? Wewnątrz pielęgniarka podniosła płaczącą w lodówce głowę ryby, które umarł, gdy ekran wielkie wybuchła, więc - proszę, ten roślina strączkowy. Wsiadaj na osła, albo – lepiej – niech oni podadzą mi ten dwukropek, gdzie by tu przymocować suszarkę? Błyszczy to srebro i nie daje spać po nocach, tak ludzie maniakalnie grają w pustka, już naprawdę, nie można wziąć modliszki między palce u nóg przez to wszystko. Powoli zaczynam sobie uświadamiać, że jak głośność się zmieniła to jakoś tak ludziom zaczęło się wieczko otwierać. Jak wtedy nie wpadłem, jak drzwi nie wyważyłem, to aż się papugi te wszystkie patrzeć zaczęły, skąd się ten wrzątek leje i dlaczego ta ściana tak dziwnie wygląda. A ta o której Ci mówiłem, czy to zielone miała, nie wiem, co w tym dziwnego, ale wielcy pisarze już klaskali i woreczek foliowy. Alfabetem, dziecino, alfabetem, nie tak kromki kroisz gnah.

Jak na płaszczkę przystało słonym oddechem jednym ruchem rozwalono całe studenckie ewakuacja. Grzybnia była całkowicie skatapultowana, co spowodowało niewielki ucisk w krajowym parku, jak to stolica to dziesięć tysięcy przydałoby się każdemu jedzącemu groszek i oglądał wieczorynki wstając kudłatą nogą. Growl nie skończył się dobrze, zielonym markerem z dziwnym rozszerzeniem, skąpy krzemień wpadło wszystko i Stanisław Wyspiański. Równie dobrze ze studni wyciągano wszystko, co ma związek z jakimkolwiek techno, na równi z Polonezem gryźli podeszwę i kąpałem się w tym bajorku, tyle, że jej krakers do tej trawy wpadł. Karmiący piersią tak postępuje, a flagi Unii Europejskiej wywieszać nie może, bo nie wskazane jest, żeby w ten sposób moczyć strzykawkę. A paski były trzy, nie dwa jak mówiła potrawa za żbika gotowana przez zbuntowanych żołnierzy nie przetrwała długo, bo na klatce schodowej stypendium i jeszcze wszystko ma antenę.

Niestety nie zawsze lizak to pomidor. Uważnie oglądając pokrycie majątkowe od czasu do czasu lewym bokiem w pomieszczeniu ze studnią nie zawsze od tak. Rzepy i pingwiny jakoby starały się nadgonić zaległości bo szafy grające skisły od tego dużego, wprowadzonego na Mazowszu słoika. Więc zjedz turban kościelnego! Jak możesz zagarnąć kilof spod stołu moralnego niepokoju, palce i wątroby wyjadłyby wyrzuty sumienia! Ty nieuważny kowboju, kanty stołu, vice versa, kanty stołu na zdrowie smacznego. Nie można bez przerwy tak jak oni pod tymi kaloszami chować sepsę niczym jurny baca im do tego wszystkiego. Ja już wcześniej upominałem, że niegrzecznie, ale klepsydry sprzedali, jak oni mogli, kurczaki poszły jako gratisy na hulajnogi. Pozostawmy to bez kaleson (czyt. bez komentarza). Świetnie, kieszeń mam w jagodowe wypełnienia kwasem. Wezmę z majonezem, kobieto!

Czy lokaj jest więc zadowolony? Małe gołąbki ubrania prały to i kebab był zjedzony, w końcu to tylko wulkany. Nie obwiniajmy za to weterynarza, one tylko jedzą, a my mamy obudowywać to wszystko, jak jakiś pierwiastek, i nie krzycz tak głośno, bo jak obudzisz to System of a Down na samym początku. Każdy dodatek do gazety, bateria do odtwarzacza, knedle – nic tam nie było, grzejniki i karmazyn, na wszystko ktoś rzucił zapytanie czemu dżemu nie ma. Pogrubienie sprawiłoby wylanie kwasu, naskok szczurów niebieski baletnica i gruby korzeń. Magda ma piegi. Precle i bombard, dywany, czapkę zdejmij, w kościele jesteś. Niemniej przyczepa kempingowa nadawała się do bycia nawodnioną, a komputery poddały się naciskowi ze strony drzwi do lasu. A jak doszli spod ściany wystąpiły komplikacje zdrowotne, korniszony kra kra kra. I jak tu dać sobie radę z takim kaczki poszły w bierki grać. Ej, ale ta piosenka to tylko odgłosy trampek od tyłu i wiertarki do kaszanki. Więc po co zużywać tandetę, skoro można mieć masło. Mam szafę, chcesz gryza? Bo ja zakupiłem manualnego kujona na baterie alkaliczne jedzącego podarte spodnie ze szkoły imienia Kanapki. Od kiedy to samochody podbierają tłuszcz od żelka? Przecież ubrałam pasek na żebra, czego jeszcze chcecie? Fagocytacji morderczego telefonu pana Mietka i pani Jadzi z półki? Każdy wie, że suszona śliwka przemyca czerwone krzaczki lodów Bambino? Czyż jednak nie jest dobrym fakt, iż mleko wodne w proszku zawadza o spożywczak z młotkiem? Co nie zmienia faktu, że w makaronie widzi się dziwne rzeczy.

Zmysł kanapki do wykrywania klawiatury[edytuj • edytuj kod]

Ała! Czemu mnie odesłali do Nutelli? Śmierdzi tu jak w cytrusie. Emo boy wyposażył mnie do sklepu, a uciekłam do... yyy...noooo...tego.... A właśnie, kupiłam miód, a on zakochał się w marmoladzie. Czekolada, i co z tego, że ludność w niebieskie kropki ma białe tło? A ja mam przemytnika i nic mi nie zrobicie! Kto chce do WTC? Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji. Gdzie mogę kupić świeże karczochy? Wszystkie sztalugi spływają przez kratkę ściekową i płyną aż do Watykanu. A ja to sobie wyobrażałem inaczej. Morderca wziął kota spod zimnego pytajnika i odstawił jabłka. A to widać właśnie, o tu:

Podajnik zapomniał kupić masła maślanego o smaku Rumunii, a on ma coś do pawia

Dziurawa łata zjadła spodnie i popiła kotem. W Hollywood spotkała zawleczkę znaną z imprezy kupującej WC będące kozą o diodę. Nos i pieg zwymiotowały na to, co było tym a potem odłożyły aktorkę na fosforyzujące siki sznyty. A czym jest słuchawka? No to było wtedy, jak Kain podrapał trawę po obwodzie nici na stałej niesławy. I ten, tego Stalin zjadł mysz Maryni, to oni gadali takie coś:

- Co to jest?

- A moje masło ma nóżki!

- Drukarka się zepsuła!

- Podpis na dole znajdź.

- Ale matka mnie nie kocha!

- To kup fekalia.

- Muchomor w szachownicę.

- I co z tego, że śnieg.

Post na głowie Murzyna cytuje filozofów metalowych[edytuj • edytuj kod]

Gile mają rodzynki u kuzynki i miskę.

Photoshop z Tybetu

Woda. Tak. Woda. Kupujesz no-lifera i dostajesz cytat

Pasek mikrofonu o Hannie Luizjanie na Sawannie

Paranoja i czerwień są wiekiem za Biedronką od SuperEsaCoolSedesa

Poof Cosma

Tłumaczenie Wujka Googla[edytuj • edytuj kod]

Magazyny gwiazdy wykorzystania sensacyjne zdjęcia i obietnicą bliskości do stworzenia społeczeństwa Going Crazy kolejnych sensacji. Jak to zdominowała dziennikarstwo to opowieść o manipulacji konsumentów. Wszystko zostaje ujawnione, nic nie jest zbyt osobiste. To zdjęcia tworzą historię. Ta firma jest tak skuteczne, że co tydzień wydawane są nowe czasopisma, a nawet rozwinąć swoje tytuły w programach telewizyjnych. Oni sprzedają Voici Gala Francja. Co za tym idzie, widzimy na przykładzie:

Rozmnażanie Gadu-Gadu, lecz żółto-białych pokemonów[edytuj • edytuj kod]

A wtedy radio wypadło z kolei jak się wywinęło i zamknęło w sobie po serii ataków terrorystycznych. I nie mów o kozakach, gdy nie mam humoru na antywirus gdy pracuje. Tutaj prąd, tam emeryt – którędy droga na pustynię? Rażące imponderabilia czwartego wymiaru poprzez czarną dziurę naruszają cześć i chwałę przynależną, bursztynowy świerzop i grykę jak śnieg białą. No ale po co to komu, skoro zamulony kawałek kartki długopisu rozpuścił się w świetle kaloryfera ultrafioletowego. Przecież piszczel miał Boruc podczas rzucania się na Delmę.


W98explo.png
Porada dnia!

Nuvola apps important.svg

Twoja stara jest terminatorem.


Ale to nie moja pralka![edytuj • edytuj kod]

Ale ja nie lubię smażyć globusa, potem różowy goni mandarynki! Niestety, siedem lat to nie za czerwono, aby naładować chomika, ale miś Colargol pierze w shifcie. Oceniłam na dwa muchomory, ale trudno, bo to jabłko. Inną zaletą jest niska ilość czwórek w tym bagnie, ehe, lepiej jedź na słowo. A kiedy asfalt próbuję zjeść szafę, ukradnij jego ponton i wysadź nim swoje emo. Dziura w baterii jest powodem aby jeść głośnik, ale bądź elokwentny, bo inaczej zje cię kanał IRC[2] Polecam konto na nk, bo jest słodkie, karm je piersią dwanaście do 988 potęgi na zero koma siedemnaście nocy! I nie zapomnij o termoforze! Agroturystyka to ciężki wieśniak!

Jak podwoić miasto i gminę Łuków z księżycem o mocy piekarnika drogowego?[edytuj • edytuj kod]

Witam marksistowsko drzwi biegunowe podawane z Republiką Wielkich Przemysławów! Proszę, niech pani ma durne gratulacje dla sklepienia, jak nie, to udawaj Drogę Mleczną lekcją. Ty nie masz min mocowań Doraemona, więc Cyfrowy Polsat miej z uśmiechem. Co Michael Jackson miał do kaloszy o smaku granitu, że w średniowieczu smarował kanałami limfatycznymi duchy mieszane w warstwie ścieralnej o zapachu a'la disco polo? Czasu już nie usmażysz w dywanie o kształcie psze siostry z amortyzacją Barbary Santany.

W onomatopei są trzy osoby posmarowane o niestety: Malaspina, Nie pyskuj gówniarzu i Kurła, kiedyś to było…!?

Gra planszowa[edytuj • edytuj kod]

- Puk puk.
- Masz pecha.
- Przecież zadzwoniłem.
- Nigdy nie jest za późno.
- Nie patrz na mnie tymi chomikami.
- Ale ja nie umiem grać w krykieta.
- Smacznego.
- A ty?
- Umarł na sedesie
- Kto zgasił światło?
- Weź przeczytaj mnie.
- To idź po różowy.

Nie trzymaj awokado w lodówce,
Bo kiedy dasz wuja krówce
Zrobi się ser na makówce
Zżółknie ogórek w zakuwce
I stworzy koniec sznurówce

Dlaczego?[edytuj • edytuj kod]

  1. Szczury muszą zaprzepaścić pisania latarek o podłogę.
  2. Jasny gryzie butelkę po mandarynkach.
  3. Kto mieczem w stogu siana, ten sam w nie wpada.
  4. Dopóty dzban wodę nie ma co jeść, dopóki Jan nie będzie umiał.
  5. Baba z wozu, tam pieprz pośle.

Inne gatunki golonki[edytuj • edytuj kod]

Nonźródła
Zobacz w Nonźródłach:
Rozwydrzony i zakapturzona jedenastu drwali,Enter to gazeta z bobola w Piździpołach Amerykańskich, Lewitujące niedźwiedzie z wściekłych całek

Przypisy

  1. Tylko jeden raz. Maślanka.
  2. A duże kółko zje Twoją Starą.
Illuminati Seal.jpg FNORD! 
Ten artykuł jest zbyt bliski PRAWDY!
Zapomnij o tym co tu przeczytałeś lub przygotuj się na pranie mózgu bądź eliminację.